• Неодамнешно
  • -15 %
Занаети статуа Тибет Тибетската Будизмот fane Бакар Месинг Mandkesvara Hevajra Среќен Статуата на Буда

Занаети статуа Тибет Тибетската Будизмот fane Бакар Месинг Mandkesvara Hevajra Среќен Статуата на Буда

DEN 4284.00
DEN 5040.00

Количината на стоката
Това е достапна

Продавница со занаети основа. Вклучува : метал занаети. Керамички занаети. Скапоцен камен занаети ..
Опис на проектот : Материјал Месинг Потекло Тибет Големина Висока 18.0 Долго 10.0 Широчината 8.0 (cm) Висока 7.0 Долго 4.0 Широчината 3.0 (инчи) Тежина : 1.6 КГвклучени тежината на пакување, материјали, Состојба Многу Добро. Ако купувачи купите повеќе објекти (вклучувајќи различни видови на производи). Јас дополнителни на купувачот, спојување и заеднички испорака на концесии. Испорача elucidation Јасно плаќање на кога купувачот на испорача стварта на Ние ќе во 3 работни денови. Овој објект е превозот од Кина пост експрес испорака на вашето барање. На експрес испорака трошоците се многу скапи. (17 ~ 25 работни денови за испорака. Dissimilarity нација, трошоци за достава на време dissimilarity). Ако ви треба побрзо превозот. Каде превозот опции. Или контактирајте ме. Јас продавница слики уникатен. Ве молиме погледнете за мојата продавница. По добивањето на предмети. Ве молиме направи повратни информации што е можно поскоро.

Клучни карактеристики

Тема:
Будизмот
Материјал:
Бакар
Регионален Функција:
Кина
Бренд Име:
SIYAO

Слични производи во категоријата