• Неодамнешно
  • -10 %
6pcs/set кожа занаетчиски работи печатење алатка за печатење удар на големо занает кожа резба алатки

6pcs/set кожа занаетчиски работи печатење алатка за печатење удар на големо занает кожа резба алатки

DEN 869.00
DEN 965.28

Количината на стоката
Това е достапна

Се врати превозот во вашата сметка.
Опис На Производот :
Име : кожа печатење удар
Answer : ___________________________ Note :
Ве молиме да се потсети дека поради светлосни ефекти и монитор е brightness/contrast settings итн. Внесете количина сакате и одберете една од превозот услуга што го сакате, кликнете "Купи Сега" 2. Сите стоки само ќе биде предаден на превозот адреса што сте ја дале. Секое барање, ве молиме обратете се на мене директно,задоволство ми е да ви даде најдобри служи. ние топло сакал да ви ги задоволи решение . 100% со Добар квалитет! Најниска Цена! Добредојдовте на Мало и Големо! Можете да трговија на големо нив за препродажба,ние може да превозот од нив на вашите потрошувачи директно Купување процес опис : 1. Политика за наплата на : може да врати го објектот за да ги добиете наплата(исклучување на превозот надомест). Повратни информации : .
Пакет се вклучени :
6 компјутери алатки како што се покаже слика
Превозот политика : Бидете сигурни дека ќе се обезбеди уредна достава на адреса и тел . ако сте љубители на тоа ,топло очекува вашите пет ѕвездички повратни информации ^_^ние ќе работат понапорно за да ви ги задоволи услуга ^_^ ве Молиме Имајте во предвид : Со цел да се обезбеди да добиете вашата цел со данок или пониски даночни при увоз,ние ќе го пријават како "подарок", со многу пониска вредност(најчесто под 10$),ако било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност. Ве молиме внесете ги бараните информации, како Адреса за Испорака, Количина Тип итн. Можете да изберете Изразат EMS, екстра трошоците за Превозот, тоа трае околу 7~15 работни дена (многу добра пратката начин, се препорачува за вас); (посигурни, побрзо да стигнат) да Гарантира дека : Ние сме среќни да го замени погрешни стоки. "Пораката на добавувачот" ги пополните соодветните барања (боја и големина), внесете го кодот за верификација, кликнете на "место цел" 4. Кина Пост Воздух Парцела(помалку од 2 KG), ние нудиме бесплатен превозот! Ќе потрае околу 10~50 работни дена се постигне(зависи од различни земји), да Обезбеди следење на број. Пред да кликнете "Submit", ве молиме проверете ја вашата Нарачка Детали внимателно.

Клучни карактеристики

Материјал:
Легура
Број На Модел На:
HQW-7870
Тип:
алатка за поставување
Употреба:
кожа занает
Тип:
Кожа печатење алатки
Употреба:
Занает DIY Алатка

Слични производи во категоријата