• Неодамнешно
  • -30 %
Оригиналната Намера Прекрасни Жени Сандали Embroider Отвори Пети Плоштадот Потпетици Сандали Fashoin Црни Чевли Жена Плус Големина 3.5-10.5

Оригиналната Намера Прекрасни Жени Сандали Embroider Отвори Пети Плоштадот Потпетици Сандали Fashoin Црни Чевли Жена Плус Големина

DEN 2553.00
DEN 3647.52

Количината на стоката
Това е достапна


Оригиналната Намера Прекрасни Жени Сандали Embroider Отвори Пети Плоштадот Потпетици Сандали Fashoin Црни Чевли Плус Големина 3.5-10.5. Ве молиме Погледнете ги Нашите Големината Информации При Изборот на Големина.

Клучни карактеристики

Чевли Големина:
3.5, 4, 5, 6, 7, 8, 8.5, 9, 9.5, 10, 10.5
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Сандали
Обвивка Материјал:
PU
Стил:
Моден
Назад Контра Тип:
Маска Пета
Повод:
Партија
Горниот Материјал:
Дете Велур
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Страна Vamp Тип:
ОТВОРЕТЕ
Insole Материјал:
ЕВА
Со Платформи:
No
Шаблон Тип:
Флорални
Затворање Тип:
Тока Рака
Број На Модел На:
Q232
Пета Тип:
Плоштад пета
Outsole Материјал:
Гума
Сандала Тип:
Основни
Бренд Име:
оригиналната намера
Пета Висина:
Med (3cm-5cm)
Моден Елемент:
Embroider
боја:
Црна
Чевли Тип:
жените сандали
Пета Висина:
за 5cm
Пол:
Жените
Чевли Ширина:
Медиум(B,M)
Процесот:
Лепило

Слични производи во категоријата