• Неодамнешно
  • -28 %
Жените чевли пролет и есен нови stovepipe високо-револвер еластична чизми цевка чорапи чизми зголемен секси волнени чизми

Жените чевли пролет и есен нови stovepipe високо-револвер еластична чизми цевка чорапи чизми зголемен секси волнени чизми

DEN 829.00
DEN 1151.04

Количината на стоката
Това е достапна


Во исто време, квалитетот е добар е нашиот бизнис суштина, но, исто така, интегритет симбол, се стремиме да им служи на клиенти што е добро. Јас верувам дека ние не ќе имаат погрешен избор!

Клучни карактеристики

Чевли Големина:
4, 5, 6, 6.5, 7.5, 8.5, 9
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Чизми
Шаблон Тип:
Цврста
is_handmade:
No
Подигнете Тип:
Основни
Затворање Тип:
Лизга-На
Сезоната:
Пролет/Есен
Обвивка Материјал:
Памук Ткаенини
Моден Елемент:
Метал Декорација
Пета Висина:
Висока (5cm-8cm)
Бренд Име:
LISM
Пети Форма:
Посочи Пети
Вратило Материјал:
Синтетички
Горниот Материјал:
Синтетички
Број На Модел На:
G9IU
Insole Материјал:
Краток Кадифен
Подигнете Висина:
Средината На Теле
Пета Тип:
Плоштад пета
Со Платформи:
No
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Outsole Материјал:
Гума
Пета Висина:
Висока пета ( 6 - 8 см )
Поп чизми:
волнени чизми
Функција:
Зголемување, се задржи топло

Слични производи во категоријата