• Неодамнешно
  • -5 %
LBKAFA Леќа Капа Покрие Случај за GoPro Фузија 360-степен Go pro херој 4k Акција Спорт Камера Додатоци Силикони Заштитни Случај

LBKAFA Леќа Капа Покрие Случај за GoPro Фузија 360-степен Go pro херој 4k Акција Спорт Камера Додатоци Силикони Заштитни Случај

DEN 182.00
DEN 191.52

Количината на стоката
Това е достапна

(Освен некои земји и APO/FPO) 2. 3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!
. Ние само брод да се потврди цел адреси.5 cm
Ширина : 3cm Висина : 2. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#. За Гаранција : 1. Нашата цел е задоволството на клиентите! 7. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно).
Спецификации :
Име : За GOPRO фузија поклопец на леќите на камерата
Должина : 7. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress! За Повратни информации : Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. 2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.8 cm
Тежина : 10g Со пакување тежина : 13g
Материјал : PC
Пакување вклучува :
1*блендата
За Плаќање : 1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT.

Клучни карактеристики

Тип:
Мека Торба
Број На Модел На:
GO229
Материјал:
Силикони
Пакет:
Пакет 1
Бренд Име:
LBKAFA
Компатибилен Акција Камера Бренд:
GoPro

Слични производи во категоријата