• Неодамнешно
  • -49 %
OHSEN Унисекс Спорт Види Маскирна Гумена Рака LED Дигитален рачен часовник Отворено Мултифункционален Водоотпорен reloj deportivo

OHSEN Унисекс Спорт Види Маскирна Гумена Рака LED Дигитален рачен часовник Отворено Мултифункционален Водоотпорен reloj deportivo

DEN 732.00
DEN 1435.20

Количината на стоката
Това е достапна

Пол : Мажи Стил : Спортот,Работи,Велосипедизам Движење : Јапонски Движење Бои : Сина,Црвена,Црна,Војска Зелена Случај Материјал : Пластични Бенд Материјал : силикон Тока тип : Тока се Види на Бирање : Круг Dial Дијаметар : 46mm Случај Дебелина : 15mm Бенд Ширина : 24mm Wristband Должина : 235mm Тежина : околу 0.2 kg Отпорност на Вода Длабочина : 5 ATM Функции : Отпорни на Вода,Престане да се Види,Хронограф,Аларм 12/24 Часа Часовник Карактеристики : Голем Бирање,Дигитален часовник,Водоотпорен Пакување Содржина : 1 × Спорт Види (БЕЗ КУТИЈА )

Клучни карактеристики

Тип На Објект:
Кварц Рачни Часовници
Функција:
Отпорен На Вода,Престане Да Се Види,Авто,Датумот На Алармот
Стил:
Спорт
Затворач Тип:
Тока
Dial Прозорец Материјал Тип:
Пластични
Број На Модел На:
hf134
Бендот Должина:
23.5 cm
Случај Дебелина:
15mm
Кутии & Случаи Материјал:
кожа
Dial Дијаметар:
46mm
Случај Материјал:
Пластични
Бендот Материјал Тип:
Силикони
Бендот Ширина:
24mm
Отпорност На Вода Длабочина:
3Bar
Движење:
Двоен Дисплеј
Случај Обликот:
Круг

Слични производи во категоријата