• Неодамнешно
  • -25 %
Автомобил Додатоци Нова Жешка ABS Пластика, Материјал Автомобил на Задното Крило Unpainted Буквар Боја Задни Покривот Спојлер За Kia K5 Оптима 2014 година 2015 година

Автомобил Додатоци Нова Жешка ABS Пластика, Материјал Автомобил на Задното Крило Unpainted Буквар Боја Задни Покривот Спојлер

DEN 1485.00
DEN 1979.52

Количината на стоката
Това е достапна

Опис на: 1 : Item Fitment: За Kia K5 Оптима 2014 2015 2 : Место на Потекло : Guangdong, Кина (Копно) 3 :Состојба : 100% Сосема нов 4:Материјал : Високо Квалитетна ABS Пластика , а Не евтини еден!!
5:Iclude : збир на 1pcs
6 : Добар квалитет и се извезува во целиот свет.Направен во една ISO9001 Фабрика,добар квалитет и се извезува во целиот свет
6 : Лесно installtion
7 : Подготвени за буквар, може да биде обоен во било која боја сакате. (Ако сте треба ни да се наслика,ве Молиме контактирајте со нас во секое време да обезбеди боја цена и боја за вас) Напомена :
Сите наши производи не се погодни за автомобил, кој е варијанта верзија. Ако вашиот автомобил е варијанта верзија , ве молиме контактирајте со продавачот пред да го купат она што ние го испрати е исто како слика покажува, ве молиме потврдете го со фотографирање пред да конкурираат на објектот
.

Клучни карактеристики

Тип На Објект:
Спојлери
Материјал Тип:
ABS Пластика
Земја/Регион на Производство:
Guangdong, Кина (Копно)
Објектот Должина:
80cm
Поставување на Возило:
Задните
Kia Модел:
Оптима
Оптима-Година:
2014,2015
Производителот Дел Број:
1887 година
За Возило Брендови/Модел:
Kia
Објектот Висина:
5cm
Објектот Ширина:
20cm
Другиот Дел Број:
1887 година
Бренд Име:
MONTFORD
Име На Модел:
1887 година
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Тежина:
2kg
Модел Година:
2014 година 2015 година
Осветленост Дел Број:
1887 година
Специјални Функции:
Декорација
pirmer:
купи назад да се направи боја

Слични производи во категоријата