• Неодамнешно
Нова мода F32/M4/5 F10/F18/G30/М5/6 F12/M6 карбонски влакна Луд задното крило Одговара за BMW 4/5 серија ЛУД карбонски влакна задните спојлери

Нова мода F32/M4/5 F10/F18/G30/М5/6 F12/M6 карбонски влакна Луд задното крило Одговара за BMW 4/5 серија ЛУД карбонски влакна

DEN 16080.00

Количината на стоката
Това е достапна

Карактеристики : •Прекрасен дизајн , за подобрување на вашиот вкус; •Дизајн според оригиналната големина, за да се направи вашиот автомобил сопствени повеќе оригинални карактеристика; •Издолжени завртки, издолжени shims, која може ефикасно да се спречи се unfixed; •Никогаш не исчезнат ,има вода доказ, масло доказ и за перење течни доказ функции; •Лесно да го инсталирате, стилски автомобил значка ќе го направи вашиот автомобил повеќе шармантен! Превозот и Плаќање Брод во светот од Кина, тоа ќе потрае околу 15-25 дена да наведени земји. Ве молиме контактирајте пред купување ако вашата земја не е во листата. Производите ќе ви бидат испорачани од 10 дена, кога плаќањето е направен. Ве молиме распрашајте се за превозот цитат ако поштенски до вашиот земји не е определено. Ве молиме Бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е точно пред купувањето, Ние нудиме се комбинираат превозот услуга, ве молиме контактирајте со нас пред да го купат. Ве молиме да направи плаќање во 4 дена по купувањето. Се враќа и Повратни информации ве Молиме проверете пакетот кога ќе ја добијат. Секој Проблем треба да се пријави на продавачот во 7 дена кога ќе ја добијат. Ве молиме контактирајте со нас за да побарате враќање адреса ако одлучите да се вратат. Ако постои било каква штета во превозот, ве молиме да ги сликите за да го докаже тоа. Ако не сте задоволни поради некоја причина, ве молиме контактирајте со нас пред да замине лошо повратни информации. Ние нема да реагираат на било повратни информации без комуникација. Контактирајте со Нас Ако има било какви прашања, ве молиме слободно да ни e-mail. Ние ќе одговори на секоја порака во 24 часа.

Клучни карактеристики

Тип На Објект:
Спојлери
Земја/Регион на Производство:
КИНА ГУАНГЖУ
Поставување на Возило:
авто багажникот
Бренд Име:
LOTSAUTO
Име На Модел:
F32/M4/5 F10/F18/G30/М5/6 F12/M6
Специјални Функции:
Автомобил Стил
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Должина:
122cm
За Возило Брендови/Модел:
BMW
Модел Година:
2001-2018
Објектот Тежина:
3kg
Материјал Тип:
Карбонски Влакна

Слични производи во категоријата