• Неодамнешно
  • -13 %
За KAWASAKI ZX10R ZX 1000 JFFA/ABS ZX 1000 KFFA 30 Годишнината Издание Не ABS Верзија 2015 Мотоцикл накладките Пред

За KAWASAKI ZX10R ZX 1000 JFFA/ABS ZX 1000 KFFA 30 Годишнината Издание Не ABS Верзија 2015 Мотоцикл накладките Пред

DEN 355.00
DEN 408.00

Количината на стоката
Това е достапна


Ние сме среќни да се замени или рефундирање на погрешни стоки и имаат за цел да го реши секој проблем брзо и за вашиот.
Совршен за сопирање под сите јава услови влажна, сува, топла или ладна. Топли или ладни, влажни или суви, висока или ниска брзина, тие го даде истиот постојано сопирање перформанси престануваат по запре. M109 R 2014-2015
GFY накладките користите најновата соединение и технологија за третман за да ги нудат целосна палета на класа водечките влошки, дали за road употреба или највисокото ниво во дербито!
Она што ги поставува GFY мотоцикл накладките за разлика од останатите е нивната супериорна изведба под сите можни се возеше услови.
* Повисока отпорност на Топлина стабилност.
* Овие сопирачки се погодни за општи или комунални употреба. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
Опис : -
* Полу-метални соединенија работи и во сите услови. Ако не го добиете вашиот објект на време, ве молиме контактирајте со нас веднаш, за понатамошна помош. Ние сме посветени на обезбедување на вас со подобар производ искуство и по-продажбата на услугата. Ние ќе го одбележи како Подарок или Примерок и ниска вредност.
За GFY
Шенжен GFY Електронски Бизнис Компанија Ограничен има повеќе од десет години искуство во мотоцикл делови производство и продажба.
• Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.
• Обично, објектот ќе се испрати во рамките на 2 - 5working дена од Меѓународниот Воздушен Mail по плаќање бришат, а понекогаш тоа може да има мало доцнење, како што се Царинските провери пакети строго.
Препорака : GFY накладките е повеќе погоден за повеќе од 400cc зафатнина мотоцикл
Високи Перформанси Накладките Caracteristics : * Максимална Кочница Запирање На Моќ. Ние ќе ви обезбедиме со задоволителна услуга, како е можно поскоро. Без оглед на вашите потреби или предлози,можете да не контактирате преку нашата online услуги на клиентите или e-mail.
Гаранција : Сите наши накладките се целосно гарантирана од било какви дефекти и ние имаме не quibble размена/наплата на гаранција.
• Ние се стремиме се потрудиме да ви обезбеди најсигурни, достапен начин на превозот услуга.

Клучни карактеристики

боја:
Пред 2 пара, Пред 1 пар
Објектот Должина:
7.14cm
Објектот Ширина:
4.99cm
Објектот Дијаметар:
7.14cm
Тип На Објект:
Сопирачките Дискови
Објектот Висина:
0.77cm
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9000
Објектот Тежина:
0.2kg
Бренд Име:
GFYSHIP
Материјал Тип:
висок квалитет на Метал & Месинг Легури
Име На Модел:
За EBC FA379
Специјални Функции:
Директна замена на оригинални делови
Позиција:
ПРЕД
ОЕМ Кодот:
GFY - FA379
Име На Модел:
Мотоцикл накладките комплет
Количина:
2 пара
Дали трговија на големо:
Да , ве Молиме контактирајте ме ако е потребно
Модел:
71.45 x 49.9 x 7.76 mm
Една Апликација:
ZX10R ZX 1000 JFFA 30 Годишнината Издание Не ABS Верзија
Една Година:
До 2015
Апликацијата две:
ZX10R ABS ZX 1000 KFFA 30 Годишнината Издание Не ABS Верзија
Година Втора:
До 2015

Слични производи во категоријата