• Неодамнешно
  • -0 %
Cyleto Мотоцикл Предните и Задните Сопирачки, Влошки за ЈАМАХА DT125 DT 125 ПОВТОРНО 2005 2006 2007

Cyleto Мотоцикл Предните и Задните Сопирачки, Влошки за ЈАМАХА DT125 DT 125 ПОВТОРНО 2005 2006 2007

DEN 388.00
DEN 388.32

Количината на стоката
Това е достапна

Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање.
- Обезбеди исклучително запирање на моќ и со голема издржливост под сите јава состојба(нечистотии, прашина, вода и остатоци).
- Произведени од страна на водечките производителот, да обезбеди безбедно запирање и накладките наменета за диск сопирачки за да се намали носат.
Повратни информации :
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.
Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови. Купувачите можат да поднесат барање за замена во рок од 15 дена од вашиот приемот на производот . Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки.
Компатибилност :
Јамаха DT 125 ПОВТОРНО 05-07 F
2005-2007
Внимание : Со цел да се избегнат одлуки проблеми за вас ,ве молиме да се осигурате ова делови погодни за вашиот мотор.
Било какви прашања ве Молиме Кликнете Тука за да го Производ Слика
Слика како примерок
Купувачот Читање
Испорака :
Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест(освен Бесплатен превозот).
Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан.
Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.искрени честитки до сите купувачот.Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 3 работни дена откако вашата уплата е завршен.

Клучни карактеристики

Бренд Име:
cyleto
Име На Модел:
2C362212
Тип На Објект:
Сопирачките Дискови
Година:
2005 година 2006 година 2007 година
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Материјал Тип:
Полу-метален Органски
Објектот Тежина:
400g
Специјални Функции:
Заменете EBC Код FA101 & FA152
Motobike Направи:
Јамаха
Позиција:
Предните и Задните
Пред Димензија:
71 x 36 x 9.2 милиметри
Гаранција За Квалитет :
Yes
Пакетот Вклучува:
До Вас(Изберете Боја)
боја:
Како на сликата покажа(Вистински Фотографии)
Задните Димензија:
62 x 40.8 x 9mm

Слични производи во категоријата