• Неодамнешно
  • -13 %
За ХАРЛИ VRSCA VRSCB V-Патот 2006 VRSCD најт Род Фрлија Тркала 2006-2008 VRSCX Vrod 2007 Мотоцикл накладките Предни Задни

За ХАРЛИ VRSCA VRSCB V-Патот 2006 VRSCD најт Род Фрлија Тркала 2006-2008 VRSCX Vrod 2007 Мотоцикл накладките Предни Задни

DEN 355.00
DEN 408.00

Количината на стоката
Това е достапна


* Мазна кочница "чувство".
* Дизајн во КИНА.
• Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.
* Предност на подолг сопирање живот. Ако не го добиете вашиот објект на време, ве молиме контактирајте со нас веднаш, за понатамошна помош.
Ако планирате да ни даде неутрален/негативни повратни информации, ве молиме пишете ни веднаш, така што ќе можат да го прават нашите најдобри за решавање на вашиот проблем.
Опис : -
* Полу-метални соединенија работи и во сите услови.
• Обично, објектот ќе се испрати во рамките на 2 - 5working дена од Меѓународниот Воздушен Mail по плаќање бришат, а понекогаш тоа може да има мало доцнење, како што се Царинските провери пакети строго.
* Има висока отпорност на топлина и други елементи. Ние сме посветени на обезбедување на вас со подобар производ искуство и по-продажбата на услугата.
Ако сте задоволни со купување и нашата вкупна услуга, твојот коментар е многу важно во нашите бизнис успех.
• За превозот безбедно, ве молиме оставете ќе ја објавите кодот за заклучување и вашиот телефонски број во цел. Ние ќе го одбележи како Подарок или Примерок и ниска вредност.
* Овие сопирачки се погодни за општи или комунални употреба. Но, понекогаш меѓународни испорака е во голема мера зависи од курирска компанија и локалните обичаи/давачки.
* Брзо Обновување на Сопирање Моќ за време влажни.
•Ако не го прифати превозот време ,ве молиме да не ни наддавање. Ние ќе ви обезбедиме со задоволителна услуга, како е можно поскоро.
Бидете сигурни да додадете ни за вашите омилени листа! Проверете го нашиот други предмети!
За :
VRSCA/VRSCB V-Патот 2006 VRSCD најт Род Фрлија Тркала 2006-2008 VRSCDX најт Род Посебна Екипа Тркала 2007-2015 VRSCX Vrod 2007
FLHR/FLHRCI FLHR Роуд Кинг 2008-2012
ХАРЛИ ДЕЈВИДСОН VRSCR Стрит Род 2006-2007 VRSCA V-Род 2006 VRSCD најт Род 2006-2008 VRSCDX најт Род Посебни 2007-2017 VRSCAW V-Род 2008-2011 VRSCF V-Род 2009-2017 VRSC најт Род Посебни 2012 VRSC 10-Годишнината V-Род 2012 FLHR Роуд Кинг Зборуваше Тркала Тип 2008-2016 FLHR Роуд Кинг Фрлија Тркала Тип 2015-2017 FLHRC Роуд Кинг Класичен 2008-2017 FLHX Стрит Глајд 2008-2017 FLHXS Стрит Глајд Посебни 2015-2017 FLTR Роуд Глајд 2008-2009 FLTRX Роуд Глајд Кастом 2010-2012 година FLTRX Роуд Глајд 2015-2017 FLTRXS Роуд Глајд Посебни 2015-2017 FLHT Електра Глајд Стандард 2008-2010 FLHTC Електра Глајд Класичен 2008-2012 FLHTCU Електра Глајд Ултра Класик 2008-2017 FLHTCUL Електра Глајд Ултра Класик НИСКА 2015-2016 FLHTK Електра Глајд Ултра Доо 2010-2013 FLHTK Ултра ДОО 2015-2017 FLHTKL Ултра ДОО НИСКА 2015-2017 FLTRU Роуд Глајд Ултра 11-12/16-17
GFY накладките користите најновата соединение и технологија за третман за да ги нудат целосна палета на класа водечките влошки, дали за road употреба или највисокото ниво во дербито!
Она што ги поставува GFY мотоцикл накладките за разлика од останатите е нивната супериорна изведба под сите можни се возеше услови.

Клучни карактеристики

боја:
GFY Пред Задните 3 paI, Пред Задните 3 пара, Пред Задните 2 пара, Пред 2 пара, Пред 1 пар, Заден 1 пар, GFY Пред Задните 2 paI, GFY Пред 2 пара, GFY Пред 1 пар, GFY Задните 1 пар
Објектот Дијаметар:
9.19cm
Година:
2006 2007 2008
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9000
Motobike Направи:
Харли-Дејвидсон
Објектот Тежина:
0.28kg
Име На Модел:
За EBC FA409
Објектот Висина:
0.7cm
Тип На Објект:
Сопирачките Дискови
Објектот Ширина:
5.6cm
Бренд Име:
GFYSHIP
Материјал Тип:
висок квалитет на Метал & Месинг Легури
Објектот Должина:
9.19cm
Специјални Функции:
Директна замена на оригинални делови
Позиција:
пред задните
ОЕМ Кодот:
GFY - FA409
Име На Модел:
Мотоцикл накладките комплет
Количина:
3 Пара
Дали трговија на големо:
Да , ве Молиме контактирајте ме ако е потребно
Модел:
A
Една Апликација:
За VRSCA/VRSCB V-Патот VRSCD најт Род Фрлија Тркала
Една Година:
2006 2007 2008
Апликацијата две:
VRSCX Vrod
Година Втора:
2007 година

Слични производи во категоријата