• Неодамнешно
Cyleto Мотоцикл Предна Кочница Лево Подлога за SUZUKI DL 650 DL650 V-Strom 04-16 GSF 650 GSF650 Разбојник 05-06 SFV 650 SFV650 09-13

Cyleto Мотоцикл Предна Кочница Лево Подлога за SUZUKI DL 650 DL650 V-Strom 04-16 GSF 650 GSF650 Разбојник 05-06 SFV 650 SFV650

DEN 431.52

Количината на стоката
Това е достапна


Гаранција & Одржување :
Ние нудиме 1 месец бесплатно замена(освен Електрични Компоненти ).
Било какви прашања ве Молиме Кликнете Тука за да
Производ Слика
Слика како примерок
Купувачот Читање
Испорака :
Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест(освен Бесплатен превозот).
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 3 работни дена откако вашата уплата е завршен.Cyleto Директни Продавница ДАДЕ БЕЗБЕДНО ПАТУВАЊЕ!!! Опис На Производот
Карактеристики :
- Се користи напредни материјали за да се намали бучавата и вибрациите за тоа му се даде на возачот удобно патување.Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака.
Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5-ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
- Обезбеди исклучително запирање на моќ и со голема издржливост под сите јава состојба(нечистотии, прашина, вода и остатоци). Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање. Штом ќе добиете предмети, ние ќе го поправи или размена нив ПОБРЗО.
Пред да се врати на предмети, ве молиме потврдете го врати адреса и логистички метод со нас.
Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан.
Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки.
Повратни информации :
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.

Клучни карактеристики

Година:
2004-2016
Тип На Објект:
Сопирачките Дискови
Бренд Име:
cyleto
Материјал Тип:
Полу-метален Органски
Објектот Ширина:
0cm
Име На Модел:
1C033
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Должина:
0cm
Објектот Тежина:
200g
Објектот Висина:
0cm
Специјални Функции:
Заменете EBC Код FA229
Motobike Направи:
Suzuki
Позиција:
Пред Лево
димензија:
A. 133.5 x 36.8 x 8.4 mm, Б. 109.6 x 44.4 x 8.5 mm
Гаранција За Квалитет :
Yes
боја:
Како на сликата покажа(Вистински Фотографии)

Слични производи во категоријата