• Неодамнешно
  • -25 %
Мотоцикл Предните и Задните Сопирачки, Влошки За Kawasaki KX125 KX 125 1995-2008 KLX250 Д-Tracker 1998-2003 KLX250 2006-2007

Мотоцикл Предните и Задните Сопирачки, Влошки За Kawasaki KX125 KX 125 1995-2008 KLX250 Д-Tracker 1998-2003 KLX250 2006-2007

DEN 345.00
DEN 459.84

Количината на стоката
Това е достапна


Ве Молиме Да Го Прочитате Описот Подолу Внимателно
Внимание : Со цел да се избегнат одлуки проблеми за вас ,ве молиме да се осигурате ова делови погодни за вашиот мотор.искрени честитки до сите купувачот.
Опис На Производот
Тоа не е само пониска цена , тоа е Квалитетот!
Професионални Кочница Триење Производителот!!Појавување на Оригинална пумпа за Кочница!!!Обезбеди safty јава патување за вас.
Функција :
Материјал : Полу-органски Метал
Пред Димензија : 94 x 34.2 x 7.5 mm
Задните Димензија : 75 x 36 x 10.5 mm
Дел Код : FA185 FA131
Одговара За KAWASAKI KX125 К2-K5/L1-L4/М1-М3/M6 F-M8 F 1995-2008 Kl X250 J1-J6 Д-Tracker 1998-2003 Kl X250 H6 F/H7 F 2006-2007 Производ Слика

Клучни карактеристики

Објектот Должина:
9.4inch
Материјал Тип:
Полу-органски Metalic
Објектот Висина:
0.75inch
Објектот Дијаметар:
0inch
Бренд Име:
AHL
Тип На Објект:
Сопирачките Дискови
Име На Модел:
klx 250
Објектот Ширина:
3.42inch
Специјални Функции:
Професија Замена на Мотоцикл
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Година:
1995-2008
Објектот Тежина:
0.6kg
Motobike Направи:
Kawasaki
Пред Димензија:
94 x 34.2 x 7.5 mm
Задните Димензија:
75 x 36 x 10.5 mm
Дел кодот:
FA185 FA131

Слични производи во категоријата