• Неодамнешно
  • -35 %
Naturehike Големи Кампување Шатор Awning Сонцето Засолниште со пол Плажа Играње Игри Риболов Пешачење Отворено 5 Лице Шатор Сонцето Засолниште

Naturehike Големи Кампување Шатор Awning Сонцето Засолниште со пол Плажа Играње Игри Риболов Пешачење Отворено 5 Лице Шатор Сонцето

DEN 3322.00
DEN 5110.08

Количината на стоката
Това е достапна


Клучни карактеристики

Надвор Од Шаторот Водоотпорен Индекс:
>3000 mm
Заградата Категорија:
Железна Прачка
Број На Модел На:
NH16T012-S
категорија:
Шатор за 5-8 Луѓе
Бренд Име:
Naturehike
is_customized:
Yes
Дното Водоотпорен Индекс:
>3000 mm

Слични производи во категоријата