• Неодамнешно
  • -10 %
Отворено тревник Сончевата светлина шарени декоративни светилки Птица - Пеперутка - Dragonfly Градина светла

Отворено тревник Сончевата светлина шарени декоративни светилки Птица - Пеперутка - Dragonfly Градина светла

DEN 239.00
DEN 264.96

Количината на стоката
Това е достапна


Бојата се Менува LED Соларна Хоризонтален Пат Светлина Отворено Dragonfly/Пеперутка/Птица Тревник Светилки Градина Тревник Пејзаж Светилка
Боја : multicolor Модел/ Форма : Dragonfly, пеперутка, птица Тежина : 117 g LED : LED боја менување на LED живот : 50.000 часови Напон : 6 V Светилки Вклучени : Да Заштитна Ниво : IP44 Број на Модел : Соларни LED Светилки Моќ : Соларен Соларен Панел : Аморфна силикон Моќ : 0.2 W Материјал : не ' рѓосувачки челик + ABS пластика Батерија : 1 * 300 m Ah АА Ni (вклучени) Работно време : 8-12 часа Стап вкупна должина : . приближно 69 см Соларен Панел големина : 9 * 7 * 2.5 см (L * W* H) Метална Цевка Висина : 24 cm Пакет се вклучени : 1 * Соларна Светилка 2 * Стапови

Клучни карактеристики

Емитуваат Боја:
Птица, Пеперутка, Dragonfly
Извор На Енергија:
Сончевиот
Е Светилки Вклучени:
Yes
Тело Материјал:
ABS
База Тип:
Оптоварување
Карактеристики:
Multicolor ПРЕДВОДЕНА од Сончевата Светлина
Број На Модел На:
Соларни Тревник Светилки
Стил:
Модерна
Употреба:
празник
сертификација:
CCC,RoHS,CE
Гаранција:
2 години
Извор На Светлина:
LED Светилки
Напон:
6V
Заштита Ниво:
IP44
Бренд Име:
GRN-ТРЕПКА
Е dimmable:
No
Соларни Ќелии Тип:
Ni-CD
Осветлување боја:
црвена, зелена, сина боја (бојата се менува).
Соларна Енергија:
1.2 V NIMH АА 300MAH.
Материјал:
алуминиум, пластика.
Водоотпорен Ниво:
IP44
работно време:
8-10 часа.
Време На Полнење:
6-8 часа (при добивање на доволно сончева светлина).
Префрлете:
Копче - Моќ (AUTO/OFF).
Модел/ Форма:
Dragonfly, пеперутка, птица
Тежина:
117 g
Стап вкупна должина:
приближно 69 см

Слични производи во категоријата