• Неодамнешно
  • -14 %
90mm 100mm 120mm Цевка Должина 316 од не ' Рѓосувачки Челик со Висока Моќност Патрон Грејачи Елемент 110V 220V 380V

90mm 100mm 120mm Цевка Должина 316 од не ' Рѓосувачки Челик со Висока Моќност Патрон Грејачи Елемент 110V 220V 380V

DEN 891.00
DEN 1036.32

Количината на стоката
Това е достапна


90mm 100mm 120mm Цевка Должина 316 од не 'Рѓосувачки Челик со Висока Моќност Патрон Грејачи Елемент 110 V 220 V 380 V Име на Производ Патрон Грејачи Материјал 316 од не' Рѓосувачки Челик Цевки Големина 8x90/8x100/8x120mm/(D*L) Напон 110 V/220 V380 V Моќ 300/320/400 W Жица Должина 250mm Пакет 5pcs Патрон Грејачи
Следниве се некои од најчесто користените 316 од не ' Рѓосувачки Челик патрон грејачи, ве молиме кликнете на големина за да отидете на правото спецификација страница. Исто така, грејачи можат да бидат прилагодени за различни големини, моќ и напон, ако треба, ве молиме контактирајте со нас слободно. 6mm 8мм 9mm 10мм 12mm 13mm 14mm

Клучни карактеристики

боја:
8x90mm 300W 220V, 8x90mm 300W 380V, 8x100mm 320W 110V, 8x100mm 320W 220V, 8x100mm 320W 380V, 8x120mm 400W 110V, 8x120mm 400W 220V, 8x120mm 400W 380V, 8x90mm 300W 110V
Бренд Име:
FuWell
is_customized:
Yes
Примена:
кертриџ грејач

Слични производи во категоријата