• Неодамнешно
  • -20 %
Лето Есен Жените Памук Невидливи Чорапи Силика Гел Не се лизга Среќен Двојно Шарени 5 Бои Кул Sock Влечки Meias Calcetines

Лето Есен Жените Памук Невидливи Чорапи Силика Гел Не се лизга Среќен Двојно Шарени 5 Бои Кул Sock Влечки Meias Calcetines

DEN 174.00
DEN 216.96

Количината на стоката
Това е достапна

Лето Есен Жените Памук Невидливи Чорапи Силика Гел Не се лизга Среќен Двојно Шарени 5 Бои Кул Sock Влечки Meias Calcetines
Костим за сезона : пролет, лето, есен
5 Пара/ Многу Големина : Бесплатно( еднаков 34-41)

Клучни карактеристики

Големина:
Eur 34 To 41
Тип На Објект:
sock влечки
Пол:
Жените
Дебелина:
Стандард
Шаблон Тип:
Шарени
Материјал:
Памук
Број На Модел На:
532
Главната ткаенина состав:
Памук
Главната ткаенина состав содржина:
70%
Дали за поддршка на договорот:
Поддршка
Производот Категорија:
Невидливи чорапи
Функција:
Пот апсорпција, невидливост,
Погоден Сезона:
Пролет, Лето, Есен
Шема:
Шарени
Применливи пол:
Женски
Големина:
Free

Слични производи во категоријата