• Неодамнешно
  • -25 %
Бесплатен Превозот Жените Мода Отвори Пети Транспарентен Дизајн со Текот на Коленото Тексас Чизми кроена Долго Сини Тенки Пета Чизми Гладијатор Чизми

Бесплатен Превозот Жените Мода Отвори Пети Транспарентен Дизајн со Текот на Коленото Тексас Чизми кроена Долго Сини Тенки Пета

DEN 5172.00
DEN 6895.68

Количината на стоката
Това е достапна


добредојдовте на нашата продавница
Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем.Ние имаме разбирање за загриженоста и фрустрации можеби ќе
има и ќе се обиде нашите најдобри за решавање на проблемите.
Бесплатен Превозот Жените Мода Отвори Пети Транспарентен Дизајн со Текот на Коленото Тексас Чизми кроена Долго Сини Тенки Пета Чизми Гладијатор Чизми
Опис :
Име : Бесплатен Превозот Жените Мода Отвори Пети Транспарентен Дизајн со Текот на Коленото Тексас Чизми кроена Долго Сини Тенки Пета Чизми Гладијатор Чизми
Точка Бр : GA433
Боја : како на слики
Големина : 35-42
Превозот Начини : Кина Пост Воздух Mail,e-Пакет,DHL,EMS
Големина На Табелата :
Слики Покажуваат :
>>>>>>Време на испорака : ако тоа е вашиот итна нарачате, ве молиме изберете брза испорака начин.
Кина пост воздух mail : околу 18 до 29 дена.
EMS : околу 7 до 10 дена.
DHL : околу 4-6 дена
Havve убаво време!!!

Клучни карактеристики

Чевли Големина:
5, 5.5, 6.5, 7, 8, 8.5, 9, 10
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Чизми
Outsole Материјал:
ЕВА
Insole Материјал:
Свиња Сплит
Вратило Материјал:
Тексас
Моден Елемент:
Рим
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Пета Тип:
Тенки Потпетици
Платформа Висина:
0-3cm
Бренд Име:
Rousmery
Подигнете Висина:
Со тек на Коленото
Со Платформи:
Yes
is_handmade:
Yes
Шаблон Тип:
Цврста
Пети Форма:
Круг Пети
Пета Висина:
Висока (5cm-8cm)
Подигнете Тип:
Основни
Затворање Тип:
Zip
Обвивка Материјал:
Свиња Велур
Горниот Материјал:
Тексас
Број На Модел На:
GA433
Сезоната:
Пролет/Есен

Слични производи во категоријата