• Неодамнешно
  • -52 %
Elecguru го Замени Полнење Лулка Клупа+USB Кабел за Податоци Синхронизација За Garmin Garmin Fenix 3 HR / Fenix 3 / Quatix 3

Elecguru го Замени Полнење Лулка Клупа+USB Кабел за Податоци Синхронизација За Garmin Garmin Fenix 3 HR / Fenix 3 / Quatix 3

DEN 403.00
DEN 839.04

Количината на стоката
Това е достапна


добредојдовте на нашата продавница !
Elecguru го Замени Полнење Лулка Клупа+USB Кабел за Податоци Синхронизација За Garmin Garmin Fenix 3 HR / Fenix 3 / Quatix 3
Ве молиме имајте предвид, Ако имате било каков проблем, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас на прво преку aliexpress порака систем. Ние ќе се реши тоа добро за вас. Не отворајте спор случајно. Ако сте задоволни со објектот, ве молиме оставете позитивни повратни информации за нас , ние ќе бидеме благодарни! Ве молиме да го направи правилниот избор кога ќе го поставите цел, ви Благодариме! Ве молиме пополнете точни и завршен контакт информации кога ќе го поставите цел. Не се Менува откако ќе се плати цел Сите производи ќе бидат проверени строго пред превозот .Ние брод на Aliexpress"s address САМО.Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса во Aliexpress се компатибилни со вашиот превозот адреса пред да плаќаат. Руски Пријатели ве Молиме Оставете Ни Име и презиме(име, средно име и презиме) Поради руската Политика. Ви благодариме!
Опис
Карактеристики : Замена Полнење Кабел за вашите скапоцени Garmin Fenix 3 HR / Fenix 3 / Quatix 3 Smart Watch. На dock е компатибилен со двете микро usb кабел и микро usb ѕид полнач. Погодно за бизнис корисници и патници. Високи перформанси и добар квалитет на USB кабелот на полначот може да се користи за повеќе пати. Високи перформанси и добар квалитет на USB кабел обезбеди зголемена побрзо полнење брзина.
Карактеристики : Материјал : ABS пластика Димензија : 39.75(L) x 2.7(W)x 0.52(H) Инчен Производ стандард : USB Полнење Клип Полначот со 1 M USB кабел Влез : DC 5 V / 500m A-1 A Излез : DC 5 V / 500m A-1 A Време на Полнење : 2.5-3 часа
Пакет содржина : 1 * USB Полнење Клип Полначот(САМО за полнење)
Додатоци САМО, smartwatch не се вклучени.
Слики покажуваат

Клучни карактеристики

Јазик:
Англиски
Тип:
Полначи
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Бренд Име:
Elecguru
Функција:
Порака За Потсетување,Расположение Tracker
Апликацијата Возрасна Група:
Возрасни

Слични производи во категоријата