• Неодамнешно
Брод во 48 часа!SE215 Hi-fi стерео Бучава Поништување на 3,5 ММ SE 215 Во уво Слушалки Со Посебен Кабел за слушалки со Кутија VS SE535

Брод во 48 часа!SE215 Hi-fi стерео Бучава Поништување на 3,5 ММ SE 215 Во уво Слушалки Со Посебен Кабел за слушалки со Кутија

DEN 1200.00

Количината на стоката
Това е достапна

Царинење такси на вашиот увоз на стоки не се наша должност и, исто така, не е во цената на стоката & такси превозот. Ние ќе се организираме да
ре-брод додатокот од Кина Postor следниве од вашата следна цел страна на курирската служба DHL. Ве молиме контактирајте со нас пред операција за враќање на вашиот објект, и да ги сноси трошоците на freightage за разменуваат стоки со
себе. DHL е првиот избор за вашиот нарачаната стока и ги зема околу 5-7 работни дена да пристигне во вашата назначени адреса. Ние ќе ја испратите вашата стока побрзо по потврдување. Но, ако ние сме испратени на стоки, вашиот било размена на барања ќе бидат одбиени, вклучувајќи и една пријава за недостаток. Ако можете љубезно ни даде добра повратни информации, ние ќе appreciat ти многу. Ние нудиме една година гаранција. Ве молиме да се даде потврда на вашата нарачка листа по што доби
стоки во 5days. Ако вашата стока имате било какви недостасува/дефектен дел, ве молиме да не известите помалку од 7 дена откако ќе се примени предмети. Но првите 2 месеци откако ќе ја прими стоката, такси превозот за вашиот врати лошо стоки
(од вашето место на Кина) ќе биде наплатена од страна на нас, бидејќи ние само ги сноси на нова стока, наместо на вашата лоша стока (од
Кина за да вашиот место). На следење на број ќе им бидат дадени на вториот ден од раѓањето.
Испорака
1. Откако сте ги додале на предмети во вашата кошничка, ве молиме следниве потсетување на плаќање и заврши тоа. Predelivery, вие сѐ уште имате можност да ја промените вашата нарачка.Recommmend предмети :
Плаќање
1.

Клучни карактеристики

Функција:
За Мобилен Телефон,Следење на Слушалки,Спорт,Обични Слушалки,за Видео Игра,HiFi Слушалки
Поддршка СТАН:
No
Конектори:
3.5 mm
Активен Бучава Отказ:
No
Поддршка Apt-x:
No
Чувствителност:
103±3dB
Поддршка За Мемориска Картичка:
No
Vocalism Принцип:
Динамичен
Со Микрофон:
No
Отпорот:
Контрола На Копчето:
No
Стил:
Во Уво
Безжичен:
No
Безжична Тип:
Никој
Зачестеност Одговор Опсег:
8-25000Hz
Контрола На Јачина На Звук:
No
Број На Модел На:
SE215
Водоотпорен:
No
Приклучок Тип:
L Виткање
комуникација:
Жичен
Бренд Име:
ONIKUMA
Линија Должина:
1.3 m

Слични производи во категоријата