• Неодамнешно
  • -29 %
10pcs Во Уво 3,5 мм Жичен Слушалка Слушалки Во линија за Контрола на компјутер, паметен Телефон Без Микрофон за Андроид Телефон

10pcs Во Уво 3,5 мм Жичен Слушалка Слушалки Во линија за Контрола на компјутер, паметен Телефон Без Микрофон за Андроид Телефон

DEN 576.00
DEN 810.72

Количината на стоката
Това е достапна

За да дознаете повеќе за плаќање на Ali Express, ве молиме погледнете го "Help Center"
Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја. Штом ќе добиете предмети, ние ќе го поправи или размена нив ПОБРЗО. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата. Ако имате било какви прашања ве молиме контактирајте со нас преку "Trade Manager" или "понуда порака".
Ние нудиме 1 месец бесплатно замена. Купувачите можат да поднесат барање за замена во рок од 15 дена од вашиот приемот на производот.
100% Сосема нов Висок квалитет, Тоа е општо слушалка и може да се користи со различни уреди. Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. Откако ќе се даде на објекти на логистичка компанија, ве молиме да ни ги испратите на следење на број.
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме. Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите. Ако било кој дел е потребно да се замени, купувачот, исто така треба да се плати за трошоците на делови за да биде заменет. Ние ќе ви одговориме во рок од 1 работен ден или помалку. Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки. Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно пред да плаќаат.2 M Приклучок Тип : Директно Тип на Звук принцип : се движат круг Фреквенција одговор опсег : 20-20000 (Hz) Боја : бела
10pcs × Жичен Слушалки
Ali Express поддржува Виза, Мастеркард, Маестро Дебитна Картичка, Western Union, и преведување преку банките. Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 7 дена откако вашата уплата е завршен.
Ние продаваме нови објекти директно од фабриката.

Клучни карактеристики

Бренд Име:
qijiagu
Линија Должина:
1.2 m
Приклучок Тип:
Линија Тип
Водоотпорен:
No
Безжичен:
No
комуникација:
Жичен
Поддршка Apt-x:
No
Поддршка За Мемориска Картичка:
No
Отпорот:
16Ω
Безжична Тип:
Никој
Стил:
Во Уво
Активен Бучава Отказ:
No
Чувствителност:
123dB
Зачестеност Одговор Опсег:
20-20000Hz
Конектори:
3.5 mm
Со Микрофон:
No
Број На Модел На:
HEA02501
Vocalism Принцип:
Динамичен
Контрола На Копчето:
No
Поддршка СТАН:
No
Функција:
За Мобилен Телефон,Обични Слушалки
Контрола На Јачина На Звук:
No

Слични производи во категоријата