• Неодамнешно
Надградба на Сребро Аудио Кабел Далечински Микрофон За SONY MDR-NC50 X10 XB920 XB900 MDR-NC500D NC600 ZX700 слушалки

Надградба на Сребро Аудио Кабел Далечински Микрофон За SONY MDR-NC50 X10 XB920 XB900 MDR-NC500D NC600 ZX700 слушалки

DEN 815.52

Количината на стоката
Това е достапна

Лизгачки контрола на јачина на звук, поддршка на Android и IOS опис на Производот : 14 * од 0,05 заробени сребро е оближена со жица висока густина (висока чистота 5 N OFC покриен со висока чистота сребро) По акција во линеарна структура на карбонски влакна содржат 200 D (попозната како куршум-доказ жица) Надвор JIS (слаби) сигнал на пренос на највисоките стандарди за Изолација : внатрешниот слој на Hytrel, Du Pont СТП надворешниот материјал Обвивка материјал : TPEE кожата, не исчезнат, постојан мека. Приклучок : 24 K 5 U позлатени 3,5 mm приклучок Должина : 120cm Бренд : Earmax (Само Кабел, слушалки не се вклучени)

Клучни карактеристики

боја:
Сребро.
Пакет:
Yes
Тип На Објект:
Адаптер
Бренд Име:
Earmax
Големина:
120CM
Број На Модел На:
3.5 MALETOMALESLIVERWITHMIC

Слични производи во категоријата