• Неодамнешно
  • -47 %
2017 нови сезони стил машка кошула со висок квалитет моден викенд plaid памук еден гради на мажите долг ракав кошула големина М-3XL

2017 нови сезони стил машка кошула со висок квалитет моден викенд plaid памук еден гради на мажите долг ракав кошула големина

DEN 1140.00
DEN 2150.40

Количината на стоката
Това е достапна

Ако не можете да ја одредите големината, ве молиме оставете порака во редот на вашата висина и тежина ,јас ќе ви дадам совет.
Повеќето земји се за БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ од Кина Пост Воздух Mail, Откако ние брод на предмети ние ќе ви обезбедиме со следење на број. Овие даноци и давачки се разликуваат, како според правилата на различни земји и мора да бидат платени единствено од страна на купувачот . Ние веруваме дека сите спорови може да се реши со меѓусебна спогодба. Таму може да се 1-3cm грешка (1 инч=2.
СТР AYMENT

Ние го прифатат плаќање и преку ЗАЧУВАМ само. Ако имате било каков проблем во врска со плаќањето, ве молиме испратете е-пошта до нас или Ali Express да побарате помош.
Ако не знаете како да изберете големина.Мали варијации на боите може да биде можно, бидејќи на различни екран и фотографија на резолуција. Нашата цена е ексклузивно на сите даноци и давачки. Азија големина на мала големина, отколку во Европа и Америка. Ви благодариме. Таму може да биде 2-3cm грешка. На клиенти од Јужна Америка, како Аргентина и Бразил да се добијат производи, во рок од 40 дена.
Пред ставање на ред, ќе мора да проверите следниве шопинг совети, така што ќе имаат успешен шопинг искуство.
КОНТАКТИРАЈТЕ СО НАС

Добредојдовте испрати порака или e-mail на нас секогаш кога имате прашања.5
104
72
63
XXXL
46
108
74
64. Ви благодариме.
ПРЕВОЗОТ

Ние Брод на производите во светот во рок од 7 работни дена (по приемот расчисти исплата) со оглед на изработка на време, како на мерењето.Ние не сме одговорни за било ДДВ, царинските давачки & даноците и царините се случуваат Купувачи во земјата.
Почитувани Клиенти :
Добредојдовте на нашата продавница!!!
Посакуваме да имате пријатен шопинг време.5
96
68
60
XL
43
100
70
61. можете да ни кажете вашата висина, тежина и биста на обемот, ние ќе ви обезбедиме со точни совети.Ако производот не е како по детал, ние ќе го прифати враќа во рок од 3 дена од денот на приемот на објектот. Ви благодариме. Стоката код : C927 P40. Ако ви се исполнат никакви проблеми, ве молиме обидете се да контактирате со нас, ние сме мило да ви помогне да се справи со никакви проблеми.

Клучни карактеристики

Големина:
M, L, XL, XXL, XXXL
Тип На Објект:
Кошули
Пол:
Мажи
Стил:
Младите поп
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Кошули Тип:
Случајни Кошули
Јака:
Плоштад Јака
Ткаенина Тип:
Oxford
Материјал:
Памук
Број На Модел На:
C927P40
Затворање Тип:
Еден Гради
Бренд Име:
GUIXIANG
Sleeve Стил:
Редовни
Шаблон Тип:
Plaid
Сезоната:
Сезони
Големина:
M L XL XXL 3XL
Основниот стил :
Моден
Тип Верзија:
Тенок
Времето на пазарот:
2017

Слични производи во категоријата