• Неодамнешно
2018 пролет машки чипка долги ракави кошула газа проѕирен тенок кошула пејачот облека со Висок квалитет кошула М-XXL

2018 пролет машки чипка долги ракави кошула газа проѕирен тенок кошула пејачот облека со Висок квалитет кошула М-XXL

DEN 1965.60

Количината на стоката
Това е достапна


Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем се случило.
Гаранција : 7 дена пари назад / 2-недели размена / 1-година поправка на услугата
Врати објектот мора да содржи вашето име,адреса,објект,на денот телефон,како што се плати,а ако се бара враќање на парите или замена.

Клучни карактеристики

Големина:
M, L, XL, XXL
Тип На Објект:
Кошули
Пол:
Мажи
Материјал:
Полиестер Влакна,Ацетат
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Број На Модел На:
т 201
Јака:
Мандарински Јака
Кошули Тип:
Случајни Кошули
Шаблон Тип:
Plaid
Бренд Име:
3Wphtato
Затворање Тип:
Еден Гради
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Sleeve Стил:
Редовни
Јака Тип:
Јака
Моделирање на облека:
Се посветам на еден морал
Производ Карактеристики:
се мијат и се носат
Популарната Елемент:
Шупливи Надвор
Стил:
Моден

Слични производи во категоријата