• Неодамнешно
  • -44 %
2018 Нов Дизајн Пролет Новиот Кинески Стил за Мажи Злато Velour Секојдневен Кошула Долг Ракав Мода Печати Партија Кошула Машки Плус Големина М-7XL

2018 Нов Дизајн Пролет Новиот Кинески Стил за Мажи Злато Velour Секојдневен Кошула Долг Ракав Мода Печати Партија Кошула Машки

DEN 1096.00
DEN 1956.48

Количината на стоката
Това е достапна


Клучни карактеристики

Големина:
M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL, 6XL, 7XL
Бренд Име:
MarKyi
Кошули Тип:
Случајни Кошули
Материјал:
Памук,Rayon,Бамбус Влакна
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Јака:
Пак надолу Јака
Стил:
Повик
Ткаенина Тип:
Velour
Број На Модел На:
Мажите Кошули
Sleeve Стил:
Редовни
Шаблон Тип:
Флорални
Затворање Тип:
Еден Гради
Тип На Објект:
Кошули
Пол:
Мажи
Sleeve Должина(cm):
Долго
Кошули Тип:
Случајни Кошули/Мода Кошули
Јака:
Пак надолу Јака
Стил:
Тенок Одговара,Секојдневен,Мода
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Големина:
Asian M/L/XL/XXL/XXXL/4XL/5XL/6XL/7XL
Сезоната:
Лето,Есен,Пролет
chemise homme:
camisa masculina,camisas hombre,адвокатско кошули

Слични производи во категоријата