• Неодамнешно
Новиот тренд на машка кошула моден сите натпревар човек дигитални мастило цвет кошула

Новиот тренд на машка кошула моден сите натпревар човек дигитални мастило цвет кошула

DEN 720.00

Количината на стоката
Това е достапна


Клучни карактеристики

Големина:
M, L, XL, XXL
Бренд Име:
AOWOFS
Кошули Тип:
Случајни Кошули
Материјал:
Памук,Полиестер Влакна
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Јака:
Пак надолу Јака
Стил:
Повик
Sleeve Стил:
Редовни
Шаблон Тип:
Флорални
Затворање Тип:
Еден Гради
Тип На Објект:
Кошули
Пол:
Мажи
Тип Верзија:
Chimerism
ткаенина име:
Памук мешавина
Главната ткаенина состав:
Полиестер влакна

Слични производи во категоријата