• Неодамнешно
НС Додатоци,Нула Отпор] Флексибилни Гума Меки Силиконски Заштитни Случај Покритие За Nintendo Switch & Радост-Един Лево/Десно

НС Додатоци,Нула Отпор] Флексибилни Гума Меки Силиконски Заштитни Случај Покритие За Nintendo Switch & Радост-Един Лево/Десно

DEN 383.52

Количината на стоката
Това е достапна

ДИЗАЈН : Компатибилен со Nintendo Switch Радост-Един контролер. ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛ : Направен од мирис премиум силиконски материјал кој е мека, мазна, еластична, и удобно на допир. така лесно да се инсталира, да се отстранат и целосно да се перат. Анти зафат материјал помага да се спречи капки. ЗАШТИТНА : да се Спречат носат & солза и подобрување на контрола на вашиот Nintendo Switch контролори. Заштитете го вашиот контролер од судрат и scrape. Силиконски материјал е отпорна на прашина и пот. ТЕСНИ ОДГОВАРА : Лесно се вклопува удобно во текот на копчиња и криви на Nintendo Switch Радост-Един контролер без додавање на големо. Не се меша со префрлување од стационарни за преносни режим. ПРЕЦИЗНИ CUTOUTS : Прецизни исечок да копчиња, предизвикувачи, звучници, игра картичка слотови, џек за слушалки, потпирач, и thumbsticks за целосна функционалност. Пакет Вклучувајќи : 1x Switch Конзола Силиконски Гел Случај + 2 x Силиконски Гел Радост-Един Случај Лево/Десно Таму се сите 5 бои (Црна, Бела, Сива, Црвена, Сина ) за опција пред превозот, или Ние ќе брод со radomly!

Клучни карактеристики

Бренд Име:
ЦРНИ РОГОВИ
Број На Модел На:
NS-SC04
Nintendo Модел:
Nintendo Префрлате
Компатибилен Марка/Модел:
Nintendo
is_customized:
No

Слични производи во категоријата