• Неодамнешно
  • -45 %
KEMAIDI 3 LED Боја Бања Слив Потоне Водопад Хром Миксер Допрете Бања Тапа Led Тапа torneira Миксер Бања Чешми

KEMAIDI 3 LED Боја Бања Слив Потоне Водопад Хром Миксер Допрете Бања Тапа Led Тапа torneira Миксер Бања Чешми

DEN 2016.00
DEN 3665.28

Количината на стоката
Това е достапна

Ве молиме љубезно ве молиме да се разбере дека понекогаш ќе има
царински даноци,ние не може да се контролира ,ви благодариме однапред за вашето разбирање.
· ако не можете да проверите успешно ,ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно ,ако сеуште не може да плати , ве молиме испратете e-mail за да aliexpress да побарате помош . Може да се чистат со благ сапун за да се обезбеди не-оцрни живот сјај Заврши Топли и ладна вода црева & додатоци Доаѓа со 5 Години производство гаранција тоа е придвижуван од batterry
· можете да платите со користење на Visa, Master Card, Western Union, Qiwi и банкарски трансфер.
· Превозот на штета мора да бидат пријавени во рок од 5 работни дена од кои производот е доставен.
· Ве молиме e-mail мене пред да замине повратни информации доколку не сте задоволни со вашиот предмет, така што ние ќе можеме да работиме на тоа. Ако јас се пропушти нешто, ве молам дозволете ми да знам. Бренд нови во кутија подготвени да брод Трајни Солидна Месинг Изградба Полиран Хром Финиш Водопад Spout Батерии Моќ 4 XAA Топла и ладна уред Единствен Справи со Палубата Монтирани Лесно да се инсталира Капе Слободни Керамички диск кертриџ за непречено и долготрајна работа Лесно да се чисти.
· Доаѓа со 2 години производство гаранција
· Јас ќе се опише предмети, како и што можам.
· Ние брод повеќето предмети преку UPS/ DHL/EMS/Кина пост,објекти превозот од експрес deivery обично трае 5-10 дена ,кина пост треба околу 30-60 дена .
· Замена на неисправни објект во рок од 7 работни дена по производ е доставен.
Меѓународни Купувачи – ве Молиме Имајте во предвид : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или превозот цена.
· Ние ќе ви одговори на вашето прашање преку е-пошта,ве молиме проверете ја вашата e-mail за да одговорите.
· Ако имате било какви прашања,ве молиме да бидат слободни да контакт со нас,ние ќе одговориме на вашите прашања ПОБРЗО.причина испорака компанија треба да се изјасни обичаи
· Ако вашата земја е Чиле ,ве молиме да ми кажете вашата РУТИНА ,бидејќи испорака компанија треба,вашиот пакет ќе се дојде наскоро.

Клучни карактеристики

Тип:
Слив Чешми
Стил:
Единствен Носител На Една Дупка
Бренд Име:
KEMAIDI
Инсталација Тип:
дек монтирани
Површински Третман:
полски хром
Топли И Ладна Вода:
Yes
Број На Модел На:
8002
Тежина На Пакет:
Тип:
Керамичка Плоча Гајтанот
Тапа Планината:
Една Дупка
Стил:
Современа
Вентил Core Материјал:
Керамички
Број на Рачки:
Една Рачка
Години Гаранција:
5 години
Ладно & Топла Вода:
Yes

Слични производи во категоријата