• Неодамнешно
  • -9 %
Античкиот Кат Штанд слив тапа када стојат допрете Туш Миксер Месинг Туш поставите Луксузни Бања стојат тапа

Античкиот Кат Штанд слив тапа када стојат допрете Туш Миксер Месинг Туш поставите Луксузни Бања стојат тапа

DEN 3188.00
DEN 3503.52

Количината на стоката
Това е достапна


Клучни карактеристики

Тип:
Слив Чешми
Тежина На Пакет:
3.1-4kg
Тапа Планината:
Една Дупка
Тип:
Керамичка Плоча Гајтанот
Бренд Име:
Мајк И Џејк
Вентил Core Материјал:
Керамички
Стил:
Современа
Функција:
Кат Штанд Чешми
Топли И Ладна Вода:
Yes
Број на Рачки:
Една Рачка
Инсталација Тип:
Седи
Површински Третман:
Античкиот
Стил:
Единствен Носител На Една Дупка

Слични производи во категоријата