• Неодамнешно
  • -28 %
Нови пристигнување луксузни бакар и природни jade изградба бања широка 8' три дупка злато заврши слив тапа,потоне миксер

Нови пристигнување луксузни бакар и природни jade изградба бања широка 8' три дупка злато заврши слив тапа,потоне миксер

DEN 7209.00
DEN 10012.80

Количината на стоката
Това е достапна

Нашите чешми се направени од високо-чистота солидна месинг(H59 месинг), која има силна физичка сопственост и да се минимизира веројатноста за корозија и ' рѓа се случуваат.Ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши проблемите и ве молиме да ни веруваат!
.Ве молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален (3 ѕвезди) или негативни (1-2 ѕвезди) повратни информации.Занает : Низок квалитет тапа само обработени од страна на метар струг, тоа доведе до лоша изработка; 3 пати полирање направена на работното парче груб, singe хром позлата направи нема никаква смисла да анти-корозија.Вентили : вентил е клучен дел од било тапа.Објект за обработка на пат : на обработка На време за одредена цел варира во зависност од типот на производ и акции статус. Ќе мора да се справи со исплата во рок од 3 дена.Позитивни Fedback (5 ѕвезди) е многу важен за нас,ве молиме два пати пред да замине повратни информации.Најчесто,обработка на време може да биде 2 до 5 работни дена. Материјал славина е трајност зависи од нејзината материјал.Ви благодариме! 4.Нашите чешми обработени од страна на прецизни machineries, компоненти со фитинг димензија врши одлична изработка на чешми;пет пати полирање, направени на работното парче огледало површина Бакар+Никел+Хром позлата, долготрајни анти-корозија и сјајна. Нашите чешми користиме високо квалитетни керамички вентили,кој го издржат 500000times користење без истекување и да се обезбеди непречено да се отвори-затвори ние Сега се прифати Alipay,TT,Western Union,Credi Картичка,итн.Низок квалитет чешми со недоволно изграден вентили може да значи вода, протекување и expensice поправки. Купувачот е одговорен за било кој данок и/или должност обвинет од страна на својата земја.Ние ќе ги напише на следење на број на aliexpress по испраќање.Низок квалитет тапа месинг може лесно да ' рѓа, оштетувања од вода и полошо.Можете да ги видите неговите ажурирани испорака на интернет,кој ќе биде прикажан во 1-2 работни дена.Ако испораката адреса е оддалечен да DHL,ние ќе го промени за да испратите од Fedex. Исто така нашата по продажбата на услугата ќе го задржи следење и испрати порака до вас кога постои задоцнување во превозот.

Клучни карактеристики

Тип:
Слив Чешми
Површински Третман:
Злато
Вентил Core Материјал:
Керамички
Бренд Име:
Tuqiu
Инсталација Тип:
дек монтирани
Стил:
Dual Носителот Три-дупка
Тапа Планината:
8 Распространета
Топли И Ладна Вода:
Yes
Број на Рачки:
Двојна Рачка
Тип:
Керамичка Плоча Гајтанот
Тежина На Пакет:
3.1-4kg
Број На Модел На:
YS-121BF
Стил:
Класичен
is_customized:
Yes

Слични производи во категоријата