• Неодамнешно
  • -47 %
Рачно изработени Модерна Mural Слика на Платно Ѕид Уметност Апстракт Риба Животни Сликарство Висат Слики За Соба Seascape маслени

Рачно изработени Модерна Mural Слика на Платно Ѕид Уметност Апстракт Риба Животни Сликарство Висат Слики За Соба Seascape маслени

DEN 1357.00
DEN 2561.28

Количината на стоката
Това е достапна

Сите наши производи се проверува и пакувани во добра состојба пред пратката. Ако купени ставката што сте ја примиле е дефектен, ве молиме контактирајте со нас ПОБРЗО, ние ќе го решат тоа. беше основана во 1995 година, нашата компанија е специјализирана во маслото на платно во Dafen Маслото Село, Шенжен, Кина.
Сите масла ,нашиот сликар треба некои дена за да се заврши тоа. Ве молиме да ни даде шанса да се потрудиме да го реши проблемот.
Ние исто така, обезбеди голем број на познати оригиналниот маслото со висок квалитет.Ако не сте задоволни со оваа трансакција за било која причина, ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации.Имаме стотици талентирани уметници производство и создавање на масла повеќе од 20 години , имаме илјадници видови на нафта сликарство кои се направени рачно . Опис На Производот
Ние сме производител на рака-насликани маслото во Da Fen маслото село Шенжен,ние може да вети сите слики се рака-насликани на платно.Добредојдовте да дојде посета.само еден во светот. Персонализација на Сликите од вашата фотографија.
Повратни информации и Контакт со нас
1 .000 компјутери модерни слики месечно.ние се обезбеди нафта сликарство во конкуренција цена со висок квалитет.
Ако имате било какви прашања ,нашиот тим секогаш тука за вас! уживајте во вашата шопинг!
Ако ви треба други големина, pls контактирајте ме! Други можеби ви се допаѓа
Примерок за нашата рака-насликани слики
Нашите Сликарство Материјал
Пакување & Испорака
Пакување : Во принцип ,ние ќе ги стави пластична фолија на сликите и да го покрие со текот на целата сликите со меур пак, конечно ,навива за да ја испратите.
Нашите Услуги
100% Рака Насликани На Нафта Сликарство.pls чека трпеливо,ви благодариме за вашето разбирање.
Ако не сте задоволни со нашата предмети,ве молиме оставете ни позитивни повратни информации и целосна ДРС 5 ѕвезди,ви Благодариме !!
.(Ние брод само платно,нема врамени, ако треба врамени, ве молиме контактирајте со мене)
3,Ние сме голема веледрогерија, можете да ги споделите со нас вашиот капацитет за производство ?
A : Сега имаме 35 професионални уметници работел во нашата фабрика, ние може да произведе околу 10.

Клучни карактеристики

Големина (Инчен):
50X60CM, 60X80CM, 60X90CM, 70X100CM, 60X120CM, 70X120CM
Број На Модел На:
риба слики
Материјал:
Платно
Предмети:
Животните
Тип:
Масла
Медиум:
Масло
оригиналниот:
Yes
Стил:
Апстракт
Поддршка База:
Платно
Рамка на режимот:
Формулиран
Рамка:
No
Форма:
Еден
Обликот:
правоаголник
Бренд Име:
Huang Уметност
Техника:
Рачно Насликани
Материјал:
Висок Квалитет На Платно&Бои
Слика Стил:
100% Рака-насликани на платно
Стил:
рачно насликано платно масла
Примена:
Дневна Соба, Спална Соба Јадење Сала Кујна Канцеларија Кафе Хотел Вински Бар
Promoiton:
Продаваат На Големо Ефтини И Убави Масла
прилагодена големина:
може да нареди друга големина
Технички:
Paintbrush/Нож рака-насликани Слики Или Фотографија На Сликарството
ОЕМ:
Yes
Ознака На Производот:
Дома Декорација Дома Декор Декоративна Уметност
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство

Слични производи во категоријата