• Неодамнешно
  • -24 %
пејзаж сликарство Home Office Декорација Кинески копчето за сликање Планина и вода paintingPrinted сликарство

пејзаж сликарство Home Office Декорација Кинески копчето за сликање Планина и вода paintingPrinted сликарство

DEN 730.00
DEN 960.00

Количината на стоката
Това е достапна


ТОА Е 100% СЕ СУПЕР КВАЛИТЕТ .
Постојат два вида на големини може да се избере :
100cmx30cm , 140cmx45cm
Материјали : Свила
Зелена пакет :
Жолта пакет :
За плаќање :
Вие сте сигурно се купи директно преку веб страната.
ако имате било какви други прашања или сакате купи повеќе ве молиме слободно контактирајте .
За превозот :
Бесплатен превозот ќе ја испрати преку Кина пост воздух mail . тоа трае околу 15 до 35 workingdays.
Различни Земји ќе имаат различни времиња.
повеќето Земјата би можеле да пристигнат во рок од 35 workingdays.
ако ви требаат повеќе брзо превозот. ве молиме изберете ЕМС ИЛИ DHL.
EMS, како и обично трае околу 5 до 8 workingdays.
DHL, како и обично трае околу 3 до 5 workingdays.
За повратни информации
Ние сме 100% задоволство гаранција за нашите клиенти. кога ќе примите го објектот додека ако не сте задоволни со ова, ве молиме контактирајте ме прво и ние ќе ви ги реши проблемите со твоите satisfication, пред да замине повратни информации, ви благодариме!
Ние ќе се обидеме потрудиме да се направи услуга со вас, да ви даде најдобра цена и најбрзиот превозот, најдобра услуга, кога ќе го примите објект, тогаш ве молиме оставете ме позитивни повратни информации!!!
Ви благодариме и добредојде на нашата продавница!

Клучни карактеристики

Големина (Инчен):
100cmx30cm, 140cmx45cm
боја:
Жолта пакет, Зелен пакет
Рамка:
No
Техника:
Спреј Сликарство
оригиналниот:
No
Рамка на режимот:
скролувајте сликарство
Предмети:
Пејзаж
Обликот:
правоаголник
Тип:
Платно Printings
Стил:
Традиционален Кинески
Форма:
Станот
Материјал:
Свила
Calligraphy и сликарство тип:
Кинески сликарство
Бренд Име:
TCSP
Медиум:
мешани
Поддршка База:
Свила
Тип:
Печатени
Шема:
Цртан филм

Слични производи во категоријата