• Неодамнешно
  • -48 %
3 Панел Модерна Апстракт Цвет Слика На Платно Ѕид Уметност Cuadros Цвеќиња Слика Дома Декор За Дневна Соба Без Рамка BJQ0968

3 Панел Модерна Апстракт Цвет Слика На Платно Ѕид Уметност Cuadros Цвеќиња Слика Дома Декор За Дневна Соба Без Рамка BJQ0968

DEN 489.00
DEN 940.80

Количината на стоката
Това е достапна

Негативни повратни информации не реши ништо.Ако не го добиете објект откако ќе се исплаќа 30 дена,ве молиме контактирајте со нас; ние ќе се потрудиме да го реши тоа ! 4.) Политика на враќање ќе даде целосна наплата само доколку ставката што сте ја примиле е различна од опис. (Секогаш имаат добра брзина за да Обединетите Изјави, Канада,Главните Земји во европа и Азија. Тоа мора да се врати во рок од 3 дена од денот на приемот и во иста состојба тоа беше испратен во.
3 Панел Модерна Апстракт Цвет Слика На Платно Ѕид Уметност Cuadros Цвеќиња Слика Дома Декор За Дневна Соба Без Рамка BJQ0968
Опис : Предмет Пејзаж, Функција : Unframe Има лево екстра 3-5cm за да додадете рамки тип на Производ : Платно Поставено, Платно Печатење, Форма : Три Панели, Уметност Стил на Фотографија, Облик : Плоштад, Големина : 30x30cmx3 Панели 40x40cmx3 Панели, 50x50cmx3 Панели, Боја : multicolor Слики Детали : Драги Мој Пријател ве Молиме да Видите Известувања Пред вашата шопинг и Плаќање : 1. Ние ќе брод на адресата која ја остави на Aliexpress кога ќе нареди, ве молиме потврдете го вашиот превозот адреса на Aliexpress мора да бидат точни, кога ќе се плати. Ако треба да го промените вашиот превозот адреса, ве молиме мора да ни остави порака со плаќање.Производите се направени во Кина . Ќе треба да контактирате со нас пред превозот секој предмети назад. Враќање на средствата ќе бидат дадени по предметот назад до нашата продавница. Ако имате било каков проблем со вашите трансакции, ве молиме контактирајте со нас прв пат.Превозот со e Packet или Пост Воздух Mail. (ПС : Пост Код мора да биде точно) Мало Цел 1-12 парчиња е Малопродажната цена.Неговата потреба 8-25 дена пристигне во вашето место. Повратни информации ве Молиме да ни даде повратна информација навремено по сте го добиле на дресови. Ние ќе не вратат трошоците за превозот и не надомест за превозот назад до нас.Вашата позитивни повратни информации и коментари ќе ни даде повеќе силна моќ во развојот на бизнис-да ви послужи дури и подобро! Ние ќе се обидеме потрудиме да се направи подобро,се Надеваме да се вашиот најдобар снабдувач & пријател,ти Благодарам! Уживајте Во Вашата Шопинг !.

Клучни карактеристики

Големина (Инчен):
30x30cmx3, 40x40cmx3, 50x50cmx3
Бренд Име:
amoy уметност
Рамка:
No
Техника:
Спреј Сликарство
оригиналниот:
Yes
Рамка на режимот:
Формулиран
Предмети:
Цвет
Медиум:
Масло
Обликот:
правоаголник
Тип:
Платно Printings
Стил:
Модерна
Форма:
Мулти-слика Комбинација
Материјал:
Платно
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство
Поддршка База:
Платно
Број На Модел На:
BJQ0968
Декорација:
Барови,Дома,Хотел,Канцеларија,кафуле,Ресторан,Спална соба,КТВ
Пакување:
СЕ ТРКАЛААТ ВО ЦЕВКА
Слика Стил И Technic:
МОДЕРНИ ДЕКОРАТИВНИ ПЛАТНО УМЕТНОСТ ОТПЕЧАТОЦИ
современото сликарство,:
ПЕЧАТЕНИ МАСЛЕНИ
Рамка:
No

Слични производи во категоријата