• Неодамнешно
  • -45 %
5 Парче Платно Сликарство Архитектонски Пејсаж Формулиран Слика Дома Декор За Домашна Декорација Сиднеј Опера Згради

5 Парче Платно Сликарство Архитектонски Пејсаж Формулиран Слика Дома Декор За Домашна Декорација Сиднеј Опера Згради

DEN 554.00
DEN 1007.52

Количината на стоката
Това е достапна

Знаете, бидејќи камерата,фотографија технологија,компјутерски монитор и други фактори,па боја на некои производи е мала разлика со материјал објект. Целосна исплата мора да се плати во рок од 7 дена по поставување на својата цел.Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори,тоа може да трае до 20 работни дена. Ако не сте добиле стоките по истекот на 30 дена,ве молиме контактирајте со нас за ситуацијата, ние ќе ви одговори што е можно поскоро. Можете да изберете на кој начин сакате, но цената ќе биде додадете на вашите куповна цена.Референтни информации како што е подолу Пријателски Потсетник 1.Клиентите може да се провери стоката каде што тоа е во транзит преку следење БР.Ви посакувам среќен шопинг 2.Но, обработка на време за одредена цел ќе зависи од производот барање и акции статус. Повратни информации 1.Ве молиме да не контактирате доколку имате било какви прашања во врска со нашите производи или услуги,и контактирајте со нас ПРЕД да замине никакви негативни повратни информации,ние ќе се потрудиме да им понуди сте задоволни решение.Ве молиме оставете ги вашите Детални Испорака Адреса,Точниот Број на Телефон и електронска пошта, така што можеме да контактираме со било каков проблем навремено. И стоки ќе бидат Означени како "подарок", или "пример" за вашиот лесно царинење и помалку трошоци.Најчесто, специфична цел обработка на времето е 5 до 10 работни дена. EMS е нашата склопот на превозот метод премногу, исто така, UPS-от,DHL,Fedex,ТНТ се достапни.
Плаќање 1.Купувачот се одговорни за било данок и/или должност обвинет од страна на својата земја.Почитувани клиенти, ви благодариме за изборот на нашите производи,професионална услуга за вас започнува од цел плаќање верификација. Производи сликите на нашиот веб-сајт се покаже за клиенти' референца,повеќето се фотографии на материјал објект.Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ Пратката 1 Ако ние нудиме бесплатен превозот, цел ќе биде испорачуван Хонгконг Пост Воздух Mail или Кина Пост Воздух Mail во рок од 15-20 дена(нормална состојба).

Клучни карактеристики

Големина (Инчен):
10x15 10x20 10x25CM, 20x30 20x40 20x50CM, 30x40 30x60 30x80CM, 40x60 40x80 40x100CM
Стил:
Модерна
Материјал:
Платно
Тип:
Платно Printings
Бренд Име:
AtFipan
Медиум:
Водоотпорен Мастило
Техника:
Спреј Сликарство
Поддршка База:
Платно
Рамка на режимот:
Формулиран
Рамка:
No
Форма:
Мулти-слика Комбинација
Предмети:
Пејзаж
Обликот:
Нередовните

Слични производи во категоријата