• Неодамнешно
  • -43 %
Бела и Црна Кул Скелет HD Frameless Маслото Печати на Платно за Декор Ѕид Уметност Модуларен Постер трговија на Големо

Бела и Црна Кул Скелет HD Frameless Маслото Печати на Платно за Декор Ѕид Уметност Модуларен Постер трговија на Големо

DEN 465.00
DEN 816.00

Количината на стоката
Това е достапна


Клучни карактеристики

Големина (Инчен):
10x15 10x20 10x25cm, 20x30 20x40 20x50cm, 30x40 30x60 30x80cm
Материјал:
Платно
Предмети:
Апстракт
Тип:
Платно Printings
Поддршка База:
Платно
Рамка:
No
Рамка на режимот:
Формулиран
оригиналниот:
No
Обликот:
Нередовните
Стил:
Класични
Медиум:
Водоотпорен Мастило
Бренд Име:
OKHOTCN
Техника:
Спреј Сликарство
Форма:
Мулти-слика Комбинација

Слични производи во категоријата