• Неодамнешно
  • -45 %
Chrysanthemum Жолт Светлосен Цвеќиња Мода Housewarming Подароци за Домашна Декорација Платно Ѕид Уметност Маслото Формулиран

Chrysanthemum Жолт Светлосен Цвеќиња Мода Housewarming Подароци за Домашна Декорација Платно Ѕид Уметност Маслото Формулиран

DEN 449.00
DEN 816.00

Количината на стоката
Това е достапна


Клучни карактеристики

Големина (Инчен):
10x15 10x20 10x25cm, 20x30 20x40 20x50cm, 30x40 30x60 30x80cm
Стил:
Модерна
Материјал:
Платно
Тип:
Платно Printings
Поддршка База:
Платно
Рамка:
No
Рамка на режимот:
Формулиран
Предмети:
Цвет
оригиналниот:
No
Обликот:
Нередовните
Медиум:
Водоотпорен Мастило
Бренд Име:
OKHOTCN
Техника:
Спреј Сликарство
Форма:
Мулти-слика Комбинација

Слични производи во категоријата