• Неодамнешно
  • -47 %
Вештина Сликар Боја Четири Сезони Сценографијата рачно изработени Модерна Пејзаж Слика на Платно Уметнички дела Дрво за Дневна Соба Оркестарот Уметност

Вештина Сликар Боја Четири Сезони Сценографијата рачно изработени Модерна Пејзаж Слика на Платно Уметнички дела Дрво за Дневна

DEN 1018.00
DEN 1920.00

Количината на стоката
Това е достапна


Се должи на рачно изработени природата на ова дело, секое парче може да се суптилни разлики.
Пакување : Само платно пакување ,ние општа употреба меур торба и цртан филм пакување за да бидете сигурни дека безбедноста за маслото, превозот во тек . ако сакате изменуваат или да вклучувајќи рамка за пакување,само нас контакт ,можеме да зборуваме повеќе детали.
Ние може да shippping Маслото Во 7 дена,а имаме и други фото како Маслото,ако можете, исто така, се заинтересирани само да ме контактирате.
Превозот : Ние можеме да им понуди на сите вкупно транзит решенија,од пакување и пелетирање на испорака до пристаништето и Превозот. Ние ќе го избере брза испорака за вас.Кина Пост Воздух Mail За бесплатен превозот . други превозот начини, исто така, на располагање .
1,Вашиот Маслото е рачно насликани ? A : Да,Нашиот сликарство се целосно рачно изработени од страна на нашите професионални уметници. 2,Како што пакет вашиот Маслото? А : Во принцип ,ние ќе ги стави пластична фолија на сликите и да го покрие со текот на целата сликите со меур пак, конечно,навива за да ја испратите.(Ние брод само платно,нема врамени, ако треба врамени, ве молиме контактирајте со мене) 3,Ние сме голема веледрогерија, можете да ги споделите со нас вашиот капацитет за производство? A : Сега имаме 35 професионални уметници работел во нашата фабрика, ние може да произведе околу 10.000 компјутери модерни слики месечно. Ако не сте задоволни со нашата предмети,ве молиме оставете ни позитивни повратни информации и целосна ДРС 5 ѕвезди,ви Благодариме !!
Нашите servises
А 100% Рака Насликани На Нафта Сликарство.
Б. да ги Прилагодите на Било која Слика која Било Големина на сакаш слика.
C. Брз Одговор& Превозот и мали цел исто така да се прифати.
D. Професионални Продавачот И По-Продажба На Услуги Да Ви Помогне Да Го Реши Проблемот .
Д. Маркетинг во Маслото Над 20 Години , И се Специјализираат во Извозот Над 15 Години Искуство,
F. Нормално ние може да превозот да ги со вас во 5 дена.

Клучни карактеристики

Големина (Инчен):
20x20, 24x24, 28x28
Стил:
Модерна
Материјал:
Платно
Тип:
Масла
Поддршка База:
Платно
Форма:
Еден
Рамка:
No
Рамка на режимот:
Формулиран
Техника:
Рачно Насликани
Обликот:
Плоштад
Медиум:
Масло
оригиналниот:
Yes
Предмети:
Пејзаж
Бренд Име:
Huang Уметност
Број На Модел На:
четири сезони сценографијата Сликарство
Технички:
Paintbrush/Нож рака-насликани Слики Или Фотографија На Сликарството
Трговија на големо:
Поддршка
Тема:
Смешни маслени
Promoiton:
маслото на платно
Техника:
100% Handpainted
Ознака На Производот:
Ѕид Уметност,Дома Декорација,Дома Декор,Декоративни,Ликовна Уметност, Букви,Слики
Примена:
Дневна Соба, Спална Соба Јадење Сала Кујна Канцеларија Кафе Хотел Вински Бар
Слика Без рамка :
Yes
Клиенти цел:
Прифатено (само нас ,можеме да се наслика било која големина и било слики)

Слични производи во категоријата