• Неодамнешно
  • -21 %
Нови пристигнување уникатен подарок модерна маслото на платно рака насликани домот, жените декоративни слики за дневна соба

Нови пристигнување уникатен подарок модерна маслото на платно рака насликани домот, жените декоративни слики за дневна соба

DEN 2010.00
DEN 2544.00

Количината на стоката
Това е достапна


Оваа слика е протегала на дрвени,без рамка.ако имате било какви прашања во врска со оваа слика pls контактирајте ме. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање
* Обично можете да добиете предмети во рамките 15-25 работни дена откако ќе го испрати надвор преку ПОСТ или EUB.обично ние ќе ги испратите како се тркалаат! ако сакате, може да рамката нив за вас! вие само треба да платат за екстра поштенски и доделување на надомест!
(2). Така што нема да има агенти, или препродавач или средината лице.)
Ве молиме истакна : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.Ви благодариме
Нови пристигнување уникатен подарок модерна маслото на платно 100% рака насликани домот, жените декоративни слики за дневна соба
Големина : 1inch=2.
Ако треба speical според големината на вашиот ѕид ,pls контактирајте со нас слободно можеме да се подготви според големина ви благодариме
плаќање : escow,T/T или westunion според вашиот удобен
Превозот : unstretched и формулиран, ќе брод во тек (ако треба да се водат и рамка, ве молиме контактирајте ме.ние имаме една галерија, ние може да прифати било каква цел, ако сакате!
Ние сме група на професионални и вешти уметници во Amoy, хонг конг, Кина.
Следниве се Протегала сликата за да ја погледнете
Сонцето ви дава светлината, месечината ви дава романса, ѕвездите ви даде сон, ние ви дава најдобар квалитет на живот за да уживате во себе.54 см 60x90 CM Опис на ставки :
Ова е вистинска рака насликани маслото на платно
*100% Рака Насликани од страна на еден Сликар.
*Ова НЕ е печатење на постер или трансфер. Сите масла се 100% рака насликани од страна на самите себе.
*фотографијата е еднаков на платното што ги продаваат
Тоа не е само најдобар избор за вашата домашна декорација но, исто така, специјален подарок за вашите пријатели. Тоа е збирка вредност, како и. Ако ви треба ни да се наслика вашиот сопствен омилени слики, ве молиме контактирајте со нас.

Клучни карактеристики

Големина (Инчен):
60X90cm
боја:
Не се протегала, се Протегала на дрвени
Стил:
Модерна
Предмети:
Слика Слика
Материјал:
Платно
Тип:
Масла
Медиум:
Масло
Бренд Име:
Barocco
Поддршка База:
Платно
Број На Модел На:
MC170310 Модерна Рачно Изработени маслени
Рамка на режимот:
Формулиран
Рамка:
No
Форма:
Еден
Обликот:
правоаголник
оригиналниот:
No
Техника:
Рачно Насликани
Материјал:
Платно
Стил:
Модерна
Пакет:
Се протегала на дрвени,не врамени
Место на Потекло:
Кина (Копно)
Предмет:
Рачно Насликани Слика Маслени
забелешка:
Ова е Платно само, Без рамка
Примена:
Куќа Соба Јадење Сала Кујна Канцеларија Кафе Барот На Хотелот
Calligraphy и сликарство тип:
платно уметност маслени

Слични производи во категоријата