• Неодамнешно
5 парче платно уметност делфин слики модерни океан море view group home ѕид декорација HD печатени масла за дневна соба

5 парче платно уметност делфин слики модерни океан море view group home ѕид декорација HD печатени масла за дневна соба

DEN 1934.40

Количината на стоката
Това е достапна


Добредојдовте На Нашата Продавница !!!
Димензии : 30cm*40cm*2 + 30cm*60см*2 + 30cm*80см*1

Клучни карактеристики

Големина (Инчен):
Други
Стил:
Модерна
Материјал:
Платно
Предмети:
Животните
Тип:
Платно Printings
Поддршка База:
Платно
Рамка на режимот:
Формулиран
Рамка:
No
оригиналниот:
No
Обликот:
Нередовните
Број На Модел На:
1
Бренд Име:
OKHOTCN
Медиум:
Водоотпорен Мастило
Техника:
Спреј Сликарство
Форма:
Мулти-слика Комбинација
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство

Слични производи во категоријата