• Неодамнешно
  • -31 %
Триптих Опашот на Животните Уметност Платно Постер Сликарство Ѕид Слика Дневна Соба Декоративни Сликарство Нордиските HD Постер Сликарство Оркестарот

Триптих Опашот на Животните Уметност Платно Постер Сликарство Ѕид Слика Дневна Соба Декоративни Сликарство Нордиските HD Постер

DEN 216.00
DEN 312.00

Количината на стоката
Това е достапна

Триптих Опашот на Животните Уметност Платно Постер Сликарство Ѕид Слика Дневна Соба Декоративни Сликарство Нордиските HD Постер Сликарство Оркестарот

Клучни карактеристики

Големина (Инчен):
13x18cm Без Рамка, 15x20cm Без Рамка, 20x25cm Без Рамка, A4 21x30cm Без Рамка, 28X36cm Без Рамка, A3 29X42cm Без Рамка, 30x40cm Без Рамка, 40x50cm Без Рамка, 50x70cm Без Рамка, 60x80cm Без Рамка
Стил:
Модерна
Материјал:
Платно
Предмети:
Животните
Бренд Име:
НЕЖНО СРНИ
Тип:
Платно Printings
Поддршка База:
Платно
Обликот:
правоаголник
Рамка:
No
Рамка на режимот:
Формулиран
Форма:
Станот
Број На Модел На:
JK
оригиналниот:
Yes
Медиум:
Водоотпорен Мастило
Техника:
Спреј Сликарство
одмор:
Божиќ
Употреба:
Дома Декор
слика:
Креативните
празник:
роденден

Слични производи во категоријата