• Неодамнешно
  • -43 %
4 Панели Современи Печатени Цвет Маслото Cuadros Декорација Пејзаж Уметност Ѕид Слики За Дневна Соба Формулиран Tableau

4 Панели Современи Печатени Цвет Маслото Cuadros Декорација Пејзаж Уметност Ѕид Слики За Дневна Соба Формулиран Tableau

DEN 766.00
DEN 1344.00

Количината на стоката
Това е достапна


Клучни карактеристики

Големина (Инчен):
30x60cmx2pcs 30x80x2, 20x40cmx2pcs 20x50x2
Стил:
Модерна
Материјал:
Платно
Тип:
Платно Printings
Поддршка База:
Платно
Рамка:
No
Рамка на режимот:
Формулиран
оригиналниот:
No
Обликот:
Нередовните
Број На Модел На:
1
Бренд Име:
OKHOTCN
Медиум:
Водоотпорен Мастило
Техника:
Спреј Сликарство
Форма:
Мулти-слика Комбинација
Предмети:
Пејзаж
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство

Слични производи во категоријата