• Неодамнешно
  • -26 %
5Pieces/set Canvas Уметнички Слики HD Печатени Борбени Авиони Ѕид Уметност Слика Постер Печатење Дома Декор Позадина Модуларен Слика

5Pieces/set Canvas Уметнички Слики HD Печатени Борбени Авиони Ѕид Уметност Слика Постер Печатење Дома Декор Позадина Модуларен

DEN 481.00
DEN 650.88

Количината на стоката
Това е достапна

Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА.
Големина Големина 1 : 20x60cmx1,20x40cmx4(8x24inchx1, 8x16inchx4) Size 2 : 30x80cmx1,30x60cmx4(12x32inchx1, 12x24inchx4) Големина 3 : 40x100cmx1,40x80cmx4(16x40inchx1, 16x32inchx4)
Превозот
Превозот начин ќе се избере како што е подолу piority. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. Ви благодариме за се што доаѓа.
3) Ако може да се't работа веднаш по завршувањето на аукцијата се затвори, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас.
Врамени
Unstretched (валани во една цевка) се купи : не врамено. SFExpress : 7 25days
4.
2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. e Packet : 10 да 25days
3. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. EMS
Време на испорака
1.
Квалитетот оценка
ААА+ Висок квалитет.
(Со нетрпение очекуваме да вашата совети)
Материјал
Платно Печатење со Лен/Памук Високо квалитетни Материјали . ИЛИ, можете да изберете да имате замена. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. Кина Пост Воздух Mail
2. EMS : 7 до 10 дена
За Плаќање
1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
Враќање&Наплата
1. Ние само брод да се потврди цел адреси.
Customer Service
Ние може да обичај било која големина е за вас, а ние можеме да правиме custom canvas отпечатоци, исто така, вие само треба да направите е да ни испратите висока резолуција на слика. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. извонредни цени, заедно со првите КЛИЕНТИ ГРИЖА е нашата главна цел.

Клучни карактеристики

Големина (Инчен):
20x60cmx1 20x40cmx4, 30x80cmx1 30x60cmx4, 40x100cmx1 40x80cmx4
Стил:
Модерна
Материјал:
Платно
Бренд Име:
famili
Тип:
Платно Printings
Број На Модел На:
02040103
Поддршка База:
Платно
Обликот:
правоаголник
Рамка:
No
Рамка на режимот:
Формулиран
Медиум:
Масло
оригиналниот:
Yes
Предмети:
Уште живот
Техника:
Спреј Сликарство
Форма:
Мулти-слика Комбинација

Слични производи во категоријата