• Неодамнешно
  • -21 %
Чиста рачно изработени апстракт маслото платно уметност ангел ѕид слики слика за домашна декорација подарок протегала на дрвени

Чиста рачно изработени апстракт маслото платно уметност ангел ѕид слики слика за домашна декорација подарок протегала на дрвени

DEN 2048.00
DEN 2592.00

Количината на стоката
Това е достапна

)
Ве молиме истакна : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Така што нема да има агенти, или препродавач или средината лице.
Ако треба speical според големината на вашиот ѕид ,pls контактирајте со нас слободно можеме да се подготви според големина ви благодариме
плаќање : escow,T/T или westunion според вашиот удобен
Превозот : unstretched и формулиран, ќе брод во тек (ако треба да се водат и рамка, ве молиме контактирајте ме. Значи, нашата цена е многу конкурентен.ние имаме една галерија, ние може да прифати било каква цел, ако сакате!
Ние сме група на професионални и вешти уметници во Amoy, хонг конг, Кина.ако имате било какви прашања во врска со оваа слика pls контактирајте ме. Тоа е збирка вредност, како и.
*фотографијата е еднаков на платното што ги продаваат
Тоа не е само најдобар избор за вашата домашна декорација но, исто така, специјален подарок за вашите пријатели. Сите масла се 100% рака насликани од страна на самите себе. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање
* Обично можете да добиете предмети во рамките 15-25 работни дена откако ќе го испрати надвор преку ПОСТ или EUB.
*Ова НЕ е печатење на постер или трансфер. Овие трошоци се на купувачот одговорност.обично ние ќе ги испратите како се тркалаат! ако сакате, може да рамката нив за вас! вие само треба да платат за екстра поштенски и доделување на надомест!
(2).Ви благодариме
Чиста рачно изработени апстракт маслото платно уметност ангел ѕид слики слика за домашна декорација подарок протегала на дрвени
Големина : 1inch=2.
Следниве се Протегала сликата за да ја погледнете
Сонцето ви дава светлината, месечината ви дава романса, ѕвездите ви даде сон, ние ви дава најдобар квалитет на живот за да уживате во себе.54 см 60x90 CM Опис на ставки :
Ова е вистинска рака насликани маслото на платно
*100% Рака Насликани од страна на еден Сликар.
Оваа слика е протегала на дрвени,без рамка. Ако ви треба ни да се наслика вашиот сопствен омилени слики, ве молиме контактирајте со нас.

Клучни карактеристики

Големина (Инчен):
60X90cm
боја:
Не се протегала, се Протегала на дрвени
Стил:
Модерна
Материјал:
Платно
Тип:
Масла
Медиум:
Масло
Број На Модел На:
MC170406 Модерна Рачно Изработени маслени
Бренд Име:
Barocco
Поддршка База:
Платно
Рамка на режимот:
Формулиран
Рамка:
No
Форма:
Еден
Обликот:
правоаголник
оригиналниот:
No
Техника:
Рачно Насликани
Предмети:
Ангел
Материјал:
Платно
Стил:
Модерна
Пакет:
Се протегала на дрвени,не врамени
Место на Потекло:
Кина (Копно)
Предмет:
Рачно Насликани Слика Маслени
забелешка:
Ова е Платно само, Без рамка
Примена:
Куќа Соба Јадење Сала Кујна Канцеларија Кафе Барот На Хотелот
Calligraphy и сликарство тип:
платно уметност маслени

Слични производи во категоријата