• Неодамнешно
  • -46 %
07G Нордиските Црно И Бело Цртан филм Животинско Зајакот Елени Мечка А4 А3 Платно Уметничка Слика Бебе Спалната соба на Децата Соба Ѕид Декорација

07G Нордиските Црно И Бело Цртан филм Животинско Зајакот Елени Мечка А4 А3 Платно Уметничка Слика Бебе Спалната соба на Децата

DEN 175.00
DEN 324.00

Количината на стоката
Това е достапна


Постерот Е Отпечатен На Ткаенина Што Е Еден Вид На Подобро Материјал За Постер, Тоа Е Густа, Storng, Жив, Постер Има Живописни Бои . Тоа Е Идеален За Домашна Декорација, Деца Спална Соба Декорација, Дневна Соба Украс, Подарок.
Постерот Ќе Дојде Без Граница, Ако Треба, Ве Молиме Потврдете Го Со Нас Пред Цел. Answer : ___________________________ Note :
Тоа Is The Уникатен Постер, Дрвена Рамка Не Е Вклучена.
Објектите Ќе Биде Предаден Во Рок Од 1~3 Работни Дена, По Приемот На Уплатата.(Default Слободни Товар) EPacket Услуга И Кина Пост Воздух Пошта Е Нашата Дефект, Ве Молиме Контактирајте Со Нас Ако Сакате Experss Испорака. Нешто Кориснички Налог Или Промет На Големо Со Цел Може Да Потрае Малку Подолго Време За Негова Обработка. Забелешка : Ве Молиме Бидете Сигурни Дека Вашата Адреса За Е Точно Или Заврши Пред Цел На Место. Се Очекува Испорака Датум Ќе Бидат Погодени Од Страна На Царинската Управа, Време, Итн., Пакетот Може Да Го Одложи Кога Во Одреден Големи Фестивал (На Пример, Пролетниот Фестивал И Chrismas Ден,Кинески Национален Ден) Или Природни Катастрофи (На Пример, Вулканска Ерупција, Густа Магла И Така Натаму).Понекогаш Тоа Може Да Потрае Малку Подолго Време За Да Ја Добиете Пакет, Ве Молиме Контактирајте Со Нас Да Се Прошири На Вашиот Заштита Цел. 100% Гаранција За Квалитет, Сите Слики Се Hd Верзија, Доколку Има Било Какви Проблеми Со Квалитетот, Производот Не Е Примено, Ве Молиме Контактирајте Со Нас Навремено, Враќање Или Размена Е Прифатливо. Ве Молиме, Не Остави Негативни Повратни Информации Пред Да Контакт. Забелешка : Боја Ќе Имаат Мал Број На Бои Разлики Поради Разликата На Мониторот.

Клучни карактеристики

Големина (Инчен):
13x18cm БЕЗ Рамка, 20x30cm БЕЗ Рамка, A4 21x30cm БЕЗ Рамка, 25x35 cm БЕЗ Рамка, A3 30x42 БЕЗ Рамка, 30x45 cm БЕЗ Рамка, 40x60 cm БЕЗ Рамка, А2 42x60 cm БЕЗ Рамка, 50x70 cm БЕЗ Рамка, 50x75 cm БЕЗ Рамка
боја:
10 компјутери set
Предмети:
Животните
Рамка:
No
Материјал:
Платно
Рамка на режимот:
Формулиран
Стил:
Модерна
Техника:
Спреј Сликарство
Форма:
Мулти-слика Комбинација
оригиналниот:
Yes
Бренд Име:
Нула Седум Графички-07G
Обликот:
Вертикален Правоаголник
Број На Модел На:
JBA045
Поддршка База:
Платно
Тип:
Платно Printings
Медиум:
Висок квалитет на мастило

Слични производи во категоријата