• Неодамнешно
  • -43 %
5 Панели Нежен И Шармантен Рози Црвениот Цвет Современ Дом Ѕид Оркестарот Платно Слика Уметност HD Печати Слика На Платно уметнички Дела

5 Панели Нежен И Шармантен Рози Црвениот Цвет Современ Дом Ѕид Оркестарот Платно Слика Уметност HD Печати Слика На Платно уметнички

DEN 383.00
DEN 672.00

Количината на стоката
Това е достапна


Клучни карактеристики

Големина (Инчен):
10x15 10x20 10x25cm, 30x40 30x60 30x80cm, 20x30 20x40 20x50cm
Стил:
Модерна
Материјал:
Платно
Тип:
Платно Printings
Поддршка База:
Платно
Рамка:
No
Рамка на режимот:
Формулиран
Предмети:
Цвет
оригиналниот:
No
Обликот:
Нередовните
Број На Модел На:
1
Бренд Име:
OKHOTCN
Медиум:
Водоотпорен Мастило
Техника:
Спреј Сликарство
Форма:
Мулти-слика Комбинација

Слични производи во категоријата