• Неодамнешно
  • -10 %
Дома Декор Исус Христос, Богородица Го Држи Исус Уметност Оркестарот Сликарство Печати Giclee Уметност Печати На Платно Подготвени да го Рамка 11

Дома Декор Исус Христос, Богородица Го Држи Исус Уметност Оркестарот Сликарство Печати Giclee Уметност Печати На Платно Подготвени

DEN 648.00
DEN 720.00

Количината на стоката
Това е достапна


Производ Детали : Големина на & Цена : (ние ја поддржуваме било која големина сакате,ако треба customed големина,ве молиме контактирајте со мене) Структура : Не, платно само Медиум : маслени бои или акрилик(пропилен) Пакување : Галерија заврши пакување, покриени со пластична слоеви, валани со меур кеси и го стави во цевка
Производот Се Покаже :
Исус Chirist Печати на Платно :

Клучни карактеристики

Големина (Инчен):
16inch x 16 инчи, 20 инчи x 20 инчи, 24inch x 24 инчен
Стил:
Европа
Медиум:
Масло
Обликот:
Плоштад
Тип:
Платно Printings
Материјал:
Памук
Техника:
Спреј Сликарство
Предмети:
Портрет
Поддршка База:
Платно
Рамка на режимот:
Формулиран
Рамка:
No
Форма:
Еден
оригиналниот:
No
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство

Слични производи во категоријата