• Неодамнешно
  • -26 %
5Picture Леб И Храна И Купот На Модерната Платно Печатење на Слика Ѕид Уметност Слика За Кујна Соба Декорација Уметнички дела Формулиран

5Picture Леб И Храна И Купот На Модерната Платно Печатење на Слика Ѕид Уметност Слика За Кујна Соба Декорација Уметнички дела

DEN 421.00
DEN 569.76

Количината на стоката
Това е достапна

Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена.
Големина Големина 1 : 20x60cmx1,20x40cmx4(8x24inchx1, 8x16inchx4) Size 2 : 30x80cmx1,30x60cmx4(12x32inchx1, 12x24inchx4) Големина 3 : 40x100cmx1,40x80cmx4(16x40inchx1, 16x32inchx4)
Превозот
Превозот начин ќе се избере како што е подолу piority. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. Кина Пост Воздух Mail
2. e Packet : 10 да 25days
3.
2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. SFExpress : 7 25days
4. извонредни цени, заедно со првите КЛИЕНТИ ГРИЖА е нашата главна цел. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.
Враќање&Наплата
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. EMS : 7 до 10 дена
За Плаќање
1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. Ви благодариме за се што доаѓа. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците.
Врамени
Unstretched (валани во една цевка) се купи : не врамено. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
Customer Service
Ние може да обичај било која големина е за вас, а ние можеме да правиме custom canvas отпечатоци, исто така, вие само треба да направите е да ни испратите висока резолуција на слика.
3) Ако може да се't работа веднаш по завршувањето на аукцијата се затвори, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.
(Со нетрпение очекуваме да вашата совети)
Материјал
Платно Печатење со Лен/Памук Високо квалитетни Материјали . EMS
Време на испорака
1.
Квалитетот оценка
ААА+ Висок квалитет. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#.

Клучни карактеристики

Големина (Инчен):
20x60cmx1 20x40cmx4, 30x80cmx1 30x60cmx4, 40x100cmx1 40x80cmx4
Стил:
Модерна
Материјал:
Платно
Бренд Име:
famili
Тип:
Платно Printings
Поддршка База:
Платно
Обликот:
правоаголник
Рамка:
No
Рамка на режимот:
Формулиран
Медиум:
Масло
оригиналниот:
Yes
Предмети:
Уште живот
Техника:
Спреј Сликарство
Форма:
Мулти-слика Комбинација
Број На Модел На:
021602

Слични производи во категоријата