• Неодамнешно
  • -48 %
OKHOTCN 4 Панел Платно Уметност Платно Сликарство Пеперутка Шарени Моделот HD Печатени Постер на Ѕид Дома Декор Слика за Дневна Соба

OKHOTCN 4 Панел Платно Уметност Платно Сликарство Пеперутка Шарени Моделот HD Печатени Постер на Ѕид Дома Декор Слика за Дневна

DEN 300.00
DEN 576.00

Количината на стоката
Това е достапна

Материјал Платно Печатење со Лен/Памук Високо квалитетни Материјали . Квалитетот рејтинг ААА+ Висок квалитет. Услуги на клиентите Можеме да обичај било која големина е за вас, а ние можеме да правиме custom canvas отпечатоци, исто така, вие само треба да направите е да ни испратите висока резолуција на слика. Големина size1 : 10x20cmx2+10x25cmx2(4x8inx2+4x10inx2) size2 : 20x40cmx2+20x50cmx2(8x16inx2+8x20inx2) size3 : 30x60cmx2+30x80cmx2(12x24inx2+12x32inx2) Превозот На Превозот начин ќе се избере како што е подолу piority.
1. Кина Пост Воздух Mail
2. EMS време на Испорака 1. Кина Пост Воздух Mail : Нормално 15 - 50 дена, но да Brizal можеби треба 2 до 3 месеци. Ако не можете да се чека толку долго време, ве молиме да не го купат или да изберете и други брза испорака начин. Ви благодариме!
2. СФ Експрес : 7 до 10 дена

Клучни карактеристики

Големина (Инчен):
10x20cmx2 10x25mx2, 20x40cmx2 20x50cmx2, 40x80cmx2 40x100cmx2, 30x60cmx2 30x80cmx2
Стил:
Модерна
Број На Модел На:
Платно Сликарство
Материјал:
Платно
Бренд Име:
OKHOTCN
Обликот:
Хоризонтална Правоаголник
Предмети:
Животните
Тип:
Платно Printings
Рамка:
Yes
Поддршка База:
Платно
Рамка на режимот:
Формулиран
Форма:
Во комбинација
Медиум:
Масло
оригиналниот:
Yes
Техника:
Спреј Сликарство

Слични производи во категоријата