• Неодамнешно
  • -30 %
3 Панели Бела Праска Боја Цвеќиња Платно Печатење на Слика на Платно Ѕид Уметнички Слики За Дневна Соба Ѕид Оркестарот Слики

3 Панели Бела Праска Боја Цвеќиња Платно Печатење на Слика на Платно Ѕид Уметнички Слики За Дневна Соба Ѕид Оркестарот Слики

DEN 274.00
DEN 391.68

Количината на стоката
Това е достапна

Повратни информации ве Молиме да ни даде повратна информација навремено по сте го добиле на дресови.) Политика на враќање ќе даде целосна наплата само доколку ставката што сте ја примиле е различна од опис. Ние ќе брод на адресата која ја остави на Aliexpress кога ќе нареди, ве молиме потврдете го вашиот превозот адреса на Aliexpress мора да бидат точни, кога ќе се плати.Превозот со e Packet или Пост Воздух Mail. Ќе треба да контактирате со нас пред превозот секој предмети назад. (Секогаш имаат добра брзина за да Обединетите Изјави, Канада,Главните Земји во европа и Азија. Ние сме секогаш спремни да работат работи за вас. (ПС : Пост Код мора да биде точно) Мало Цел 1-12 парчиња е Малопродажната цена.Неговата потреба 8-25 дена пристигне во вашето место. Тоа мора да се врати во рок од 3 дена од денот на приемот и во иста состојба тоа беше испратен во.Производите се направени во Кина . Ако треба да го промените вашиот превозот адреса, ве молиме мора да ни оставите порака, кога сте плаќање. Ако имате било каков проблем со вашите трансакции, ве молиме контактирајте со нас прв пат.Негативни повратни информации не реши ништо.Вашата позитивни повратни информации и коментари ќе ни даде повеќе силна моќ во развојот на бизнис-да ви послужи дури и подобро! Ние ќе се обидеме потрудиме да се направи подобро,се Надеваме да се вашиот најдобар снабдувач & пријател,ти Благодарам! Уживајте Во Вашата Шопинг !.Ако не го добиете објект откако ќе се исплаќа 30 дена,ве молиме контактирајте со нас; ние ќе се потрудиме да го реши тоа ! 4. Враќање на средствата ќе бидат дадени по предметот назад до нашата продавница.3 Панели Бела Праска Боја Цвеќиња Платно Печатење на Слика на Платно Ѕид Уметнички Слики За Дневна Соба Ѕид Оркестарот Слики
Опис : Предмет : Уште Живот Функција : Unframe тип на Производ : Платно Поставено, Платно Печатење, Форма : Три Панели, Уметност Стил на Фотографија, Облик : Плоштад, Големина : 30x30cmx3(12x12inx3),40x40cmx3(16x16inx3) 50x50cmx3(20x20inx3),60x60cmx3(24x24inx3) Боја : multicolor Забелешка : имаме лево екстра 3-5cm доволно празно место да се водат и рамка на печатени сликарство Слики Детали : Драги Мој Пријател ве Молиме да Видите Известувања Пред вашата шопинг и Плаќање : 1.

Клучни карактеристики

Големина (Инчен):
30x30cmx3 БЕЗ РАМКА, 40x40cmx3 БЕЗ РАМКА, 50x50cmx3 БЕЗ РАМКА, 60x60cmx3 БЕЗ РАМКА, 70x70cmx3 БЕЗ РАМКА, 80x80cmx3 Без Рамка, 20x20cmx3 Без Рамка
Стил:
Модерна
Број На Модел На:
oumeifengge-48
Материјал:
Платно
Медиум:
Масло
Тип:
Платно Printings
оригиналниот:
Yes
Техника:
Спреј Сликарство
Поддршка База:
Платно
Предмети:
Цвет
Рамка на режимот:
Формулиран
Рамка:
No
Форма:
Три-слика Комбинација
Обликот:
правоаголник
Бренд Име:
amoy уметност
Декорација:
Барови,Дома,Хотел,Канцеларија,кафуле,Ресторан,Спална соба,КТВ
Пакување:
навивам
Слика Стил И Technic:
МОДЕРНИ ДЕКОРАТИВНИ ПЛАТНО УМЕТНОСТ ОТПЕЧАТОЦИ
современото сликарство,:
ПЕЧАТЕНИ МАСЛЕНИ
Рамка:
No
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство
Гроздобер ѕид слики:
wallpaper
поп-арт:
еден цвет слики
tableau peinture sur toile moderne:
ѕид уметност платно
Ѕид слики за дневна соба:
cuadros decoracion

Слични производи во категоријата