• Неодамнешно
  • -40 %
Модерната Нордиските Стил Маслото Abstact Постери И Цртежи на Ѕид Слики За Дневна Соба Платно Сликарство Дома Декор HD Ѕид Уметност

Модерната Нордиските Стил Маслото Abstact Постери И Цртежи на Ѕид Слики За Дневна Соба Платно Сликарство Дома Декор HD Ѕид Уметност

DEN 167.00
DEN 278.40

Количината на стоката
Това е достапна


Клучни карактеристики

Големина (Инчен):
20x20cm, 30x30cm, 40x40cm, 50x50cm, 60x60m, 70x70cm, 80x80cm
Стил:
Модерна
Тип:
фотографија
Материјал:
Платно
Број На Модел На:
LS153
Медиум:
Масло
Обликот:
Плоштад
Бренд Име:
LUOSHANG
Техника:
Спреј Сликарство
Поддршка База:
Платно
Рамка на режимот:
Формулиран
Рамка:
No
Форма:
Еден
Предмети:
Пејзаж
оригиналниот:
No
Обложување:
Водоотпорен Влага-Доказ Сончање
Пакет:
Валани На Цевка Со Заврши Меур

Слични производи во категоријата